Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt kellett hazudnom a baratno...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt kellett hazudnom a baratnomnek hogy veszek egy autot. Amugy nincs ra penzem. Hogyan tudnek kikeveredni ebbol? Egyaltalan jogos elvaras egy auto?

Figyelt kérdés

25 eves vagyok, o 24. Nagyon korulmenyes az utazgatasunk, a fovarosbol vonatozunk haza Szeged melle minden heten tobb kilo csomaggal. Ami nekem nem gond, mar megszoktam.


Neki gazdagok a szulei de nem fogad el toluk semmif, amit nagyon becsulok benne. Viszont mivel a barati tarsasaga is gazdag, mindenkinek van kocsija. Foleg draga markak, Audi, BMW (ujabbak). Nem varja hogy ilyet vegyek, neki jo lenne egy 6 eves Golf is. Annyira lattam rajta mennyire bantja at egesz, meg feltem hogy szakit velem emiatt hogy azt hazudtam hogy venni fogok. Azota sokkal vidamabb es kedvesebb is velem. Minden sokkal jobb. Voltunk mar nezni tobb helyen is kocsikat, kuldozgeti a linkeket hogy melyiket vegyem meg. Mar mondta otthon hogy Karacsonyra autoval megyunk haza es a baratnoinek is eldicsekedett.


Nem gondoltam hogy ekkora zur lesz ebbol, azt hittem elfelejti a temat egy ido utan. Igazabol egy forintom sincs, nem meg ennyi. Felek hogy azert szakit velem mert hazudtam vagy azert mert szegyelli hogy nincs autom.


Hogyan johetnek jol ki ebbol? Tudom hogy hulye voltam es magamra vessek ....



2014. nov. 6. 15:02
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Na jó, gondolom rájön még valami hülye adó. Utálom ezt az országot. :D
2014. nov. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Hagy ott a pitsába. Inkább előbb mint utóbb. Ugyis ez lesz a vége. Mit foglalkozol egy ilyen díszpitsával. Használd és dobd el, mint a papírzsebkendőt.
2014. nov. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

Jomodu szulei vannak es NEKED kellene autot venni?


Ha zavarja hogy nincs autotok, akkor vetessen egyet o a szuleivel. ò, hat o olyan buszke hogy nem fogad el semmit, de TOLED meg kikoveteli?


Bammeg, ez csak engem zavar a sztoriban?

2014. nov. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
mekkora nagy barom vagy te kérdező, rengeteg a normális lány akinek nincs pasija te meg szenvedsz egy ilyen idiótával... Hallod-e mondok neked valamit: az egész életedet így fogod leélni mellette... Akarod?
2014. nov. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

Jomodu szulei vannak es NEKED kellene autot venni?


Ha zavarja hogy nincs autotok, akkor vetessen egyet o a szuleivel. ò, hat o olyan buszke hogy nem fogad el semmit, de TOLED meg kikoveteli?


Bammeg, ez csak engem zavar a sztoriban?

2014. nov. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
bocs a duplaert
2014. nov. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem minek kell egy nőnek magyarázkodni. Ha nem tetszik neki a realitásod akkor nyugodtan távozhat, akad még jó nő is elég a világegyetemben nem? Anyagias nő eleve nem kéne abból mindig csak a baj van, hiszen mindig van jobb és gazdagabb szóval érted. Az önbecsülésed legyen az első és ne magyarázkodj egy nőnek...vagy csak nagyon módjával és azt is álcázd úgy mintha nem magyarázkodás lenne. Egyből leveszik, hogy aki magyarázkodik az gyenge. Vagy, addig nem csajozol amíg magyarázkodnod kellene pl. ilyen anyagi ügyekben, legalább motiváltabb leszel saját példámból is mondhatom.
2014. nov. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Regen ti ikent en is voltam hasonlo helyzetben, es en elfogadtam a szuleimtol az autot, szerintem neki is ezt kene:-)
2014. nov. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim válasza:
azt hazudtam hogy venni fogok azota sokkal vidamabb es kedvesebb is velem -ezt az általad leirt szövegedböl másoltam ki!(ha visszaolvasod amit irtál nem kiábránditó???)- hát erősen gondolkozz el ezen a kapcsolaton, én ezt lese irtam volna ide, már repült volna a csaj a pitsába!
2014. nov. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim válasza:

mellék állása van mert mellette tanul de a pics4ja alá kocsi kellene,aminek gondolom még csak az adóját se fedezné a saját jövedelme,vagy hogy gondolta, hogy meg is veszed fent is tartod..neked szegedre megfelel a vonat ,de azért hogy a dámád elé lemenj hogy "szegénykének jajj" ne legyen már olyan ciki kocsi kell????

és ha meglenne a kocsi mi lenne a következő? ..mellműtét, mert valamelyik úrificsúr újgazdag barátnőjének is az volt, vagy esetleg gyémántgyűrű?

MENEKÜLJ!

2014. nov. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!