Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mi van? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lada 2107 kérdése:

Ilyenkor mi van? (többi lent)

Figyelt kérdés

A sulimba jár egy nálam 1 évvel fiatalabb lány. Az első évben észre se vettem,sőt idén se nagyon. De pár hónapja barátaimmal futni voltunk ahogy ő is egy barátnőjével. Nem sokkal az előtt,hogy találkoztunk volna velük,elvesztettem 500 ft-ot,amit egy jó negyed óra után hozott utánam ez a lány. Abban a percben beleestem.... Elkezdtem vele beszélgetni facebookon,viszonylag jól ment,de egyszer csak nem írt már vissza.... kb két hét telt el azóta,feladtam már a reményt,erre ma írta,hogy ne haragudjak,hogy nem írt már rég,de nem ért nagyon rá... tudni kell róla,hogy amennyire ismerem,egyáltalán nem bulizós,pasizós,magyarán nem mint a mai tinilányok nagy része,hanem épp ellenkezőleg szorgalmas,sokat tanul,stb

A kérdés az lenne,hogy ezzel,hogy visszaírt,esetleg van még esélyem vele összejönni,vagy hogy egyáltalán jelent-e ez valamit,hogy hirtelen a semmiből újra felbukkant?


2014. nov. 6. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Keresett téged, szóval jobban megismerni van esélyed, viszont jelentéseket az üzenetbe ne képzelj bele.
2014. nov. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az esély ott van , de tenni neked kell azért,hogy össze is jöjjetek. Hajrá ! Te vagy a srác , küzdj érte.
2014. nov. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Orsy070 ***** válasza:
szerinem van esejed.
2014. nov. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ok,rendben,minden tőlem telhetőt megpróbálok :)
2014. nov. 6. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!