Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Nagyon bonyolúl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nagyon bonyolúlt és tényleg nem tudom eldönteni, hogy mit csináljak! Kérlek adjatok tanácsot!

Figyelt kérdés

A jelenlegi kapcsolatomról van szó. Idén lesz az ötödik évfordulónk. A gondom a következő:

A hároméves évfordulónk előtt ez a fiú szakított velem. Én teljesen összetörtem és ezután csináltam egy óriási (azóta is bánom) hülyeséget. Csókolóztam egy másik fiúval és ő (aki szakított velem)látta. Ezek után pár nappal újra összejöttünk (ő keresett meg engem). Akkor annyiban állapodtunk meg, hogy tiszta lap és én az elején tényleg mindenről szóltam neki (hova megyek kivel mikor jövök) ezzel akartam visszanyerni a bizalmát. (holott minden szakítás után történt)

A baj az hogy hiába eltelt két év a bizalom egyáltalán nem állt vissza sőt!

Nagy cirkuszok árán tudok csak találkozni a barátnőimmel meg ilyenek.

Nem tudom mit csináljak?? Ez még helyrejöhet egyáltalán??

Tényleg ekkorát hibáztam?? hogy ez megbocsáthatatlan??


2010. jan. 27. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
akkor minek szakított veled régen?
2010. jan. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
azt mondta hogy megfáradt és hogy elbizonytalanodott
2010. jan. 27. 13:14
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy csók? Úgy hogy közben együtt sem voltatok, ráadásul azért, mert ő szakított veled? És most balhézik? Szerintem ő az, akinek inkább bocsánatot kéne kérnie.

23/F

2010. jan. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

a barátod egy nyomorult.. hagyd a faszba mert megöl a viselkedésével.. teljesen átformálja az egyéniségedet..

ha azthiszed nem lessz más akit ugyanígy fogsz szeretni akk hülye vagy.. mielőtt vele össze nem jöttél akkor sem szerettél mást.. szóval hagyd ott ha nem változik meg...

2010. jan. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Drágám, nem szabad hagyni hogy egy férfi ilyen módon uralkodjon rajtad. Komolyan, legközelebb bedeszkáz a házba? :)

Semmi rosszat nem követtél el annak idején, hiszen ő szakított veled, de meg elkezdtél ismerkedni. Sajnos ha ő ezen nem tudja túltenni magát, akkor ott kell hagyni, mert komoly gondok vannak az önértékelésével és nem alkalmas egy egyenjogú társas kapcsolat kialakítására. Szerintem a saját barátaival is ilyen labilis a kapcsolata, el tudom képzelni hogy sokszor megsértődik, vagy megharagszik erre-arra.


Drasztikus módszert tudok javasolni, leülsz megmondod, hogy szereted és nem csalod meg, de ezt el kell hinnie. nem fogsz beszámolni kivel találkozol, csak ha magadtól akarod, nem kérsz engedélyt hogy találkozz a barátaiddal. ha hisztizik, hazamész, és addig nem találkozol vele, amíg bocsánatot nem kér. Ha bírja a kiképzést, jó, akkor sikerülni fog "helyre pofozni", ha nem bíja, akkor jobb ha szakítotok, mert nem egészésges a hozzáállása a szeretteihez.

2010. jan. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat.

Ki fogom próbálni a taktikád.

2010. jan. 27. 14:17
 7/9 anonim ***** válasza:

csak így jött rá, hogy fontos vagy neki

tehát ne bánd azt a csókot

most meg attól fél, hogy elveszít

hagy féljen. ő dobott ki

de ha ezt nem akarod persze, legyél kamuból féltékeny arra mindig megnyugszanak,valamiért

2010. jan. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jogos a viselkedése.
2010. jan. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha nem voltatok együtt akkor miért ne? Csak keresi az okokat hogy miért balhézhatna veled, miért basáskodhatna feletted, és ha még két év után is emiatt orrol akkor azt nagyon gáz. Hagyd a francba, ezek szerint nem érdemel meg. Minden bizonnyal szeret veszekedni, vannak ilyenek...:S
2010. máj. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!