Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan fogadtassam el magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadtassam el magam egy olyan emberrel aki ismeretlenül "elítél"?

Figyelt kérdés

A sztori a következő.


Adott egy pasi, 10 éve ismerem, azóta jóban vagyunk. Pár évet kint élt külföldön és most hazaköltözött, újra felvettük jobban a kapcsolatot.

10 évvel ezelőtt majdnem egy pár lettünk, de aztán másképpen alakult.

Neki van barátnője 4 éve, együtt élnek, de a kapcsolatuk nem felhőtlen.

Na, a csaj utál engem, így látatlanban is, mert tudja, hogy a pasija annak idején akart tőlem valamit, és tudja, hogy most újra felvettük egymással a kapcsolatot.

Úgy alakult, hogy közös vállalkozásba kezdünk ezzel a pasival, így elkerülhetetlen lesz, hogy ne találkozzunk minden nap. Ezek még csak tervek.

A csaj már most rosszul van az egésztől, mondta a srácnak, hogy " ő nem fog velem beszélgetni meg jópofizni".


Nekem semmi bajom nincs a csajjal, nem ítélem el hiszen nem is ismerem. Nekem nincs párkapcsolatom, de tiszteletben tartom másokét.

Vagy tőlem fél, vagy túl jól ismeri a pasiját?!

Szeretném ha ennél azért jobb kapcsolatom lehetne a csajjal, mert nem akarom, hogy én állandó konfliktus legyek közöttük. ( veszekednek nélkülem is eleget)


Valami tanács? Közös program, hogy kicsit jobban megismerjen?


2014. nov. 7. 10:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semmi esélyed.Az ő szemében te "ex" nő vagy.Utálni fog bármit csinálsz.
2014. nov. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Majdnem összejöttél a pasijával, vagyis vonzódhattok még most is egymáshoz szexuálisan.

Tudsz az ő kapcsolatok negatívumairól, és mostantól sokat leszel a pasival.

Ne légy álszent, a barátnő helyében te sem akarnál barátkozni.

2014. nov. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Tök logikus az, hogy a csaj nem akarja azt hogy párja és Te üzlettársként túl sokat találkozzatok, úgy hogy az exe voltál és ráadásul szingli vagy most. Átlag normális kapcsolatban levő férfi tartása is jellemzően csak odáig tart, hogy nem ő keresi az alkalmat a csajozásra, de ha helyzetbe hozzák, akkor már nehezen tud kitérni. És még a legjobb barátnők sem szeretik azt, ha párjukkal szingli barátnőjük gyakran lenne kettesben.


37F

2014. nov. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem volt közöttünk annak idején semmi. Még egy csók sem. Nem jutott el odáig a dolog.

Az évek alatt is tartottuk a kapcsolatot, de akkor csak levélben, skype-on. Akkor is tudott rólam a csaj.

Nyilván ez most más helyzet, hiszen itthon vannak, találkoztunk. De a pasi becsületére váljon, semmit nem titkolt el a csaj elől. Elmondta, hogy találkozunk, hova ülünk be egy kávéra , mindent!


Én persze annyira nem csodálkozom ezen a reakción, de ennek ellenére szeretném ha nem utálna. Nem ismer... én ismeretlenül nem ítélek el embereket. Még akkor sem ha rám húzza az "ex" bőrt :D


Én az a fajta nő vagyok aki biztos a kapcsolatában, önmagában és abban, hogy a párja nem hagyná el senkiért. Ugyanis én mindent megteszek a kapcsolatomban/ért.

Ez a csaj viszont nem biztos a kapcsolatukban és ezen kellene inkább fáradoznia :)


De itt most nem ez volt a kérdés :)

2014. nov. 7. 11:09
 5/12 anonim ***** válasza:

nem sok mindent tudsz tenni ellene

mert nem látja be ami be kellene

:-)

nem kell vele találkoznod

ennyi

ha mégis találkoztok csak szakmai dolgokról beszélj és csak röviden

ami nem az üzlettel kapcsolatos arra nem válaszolj és meg se halld

vele legyél kedves és mosolyogj

2014. nov. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Már találkoztunk személyesen. Én mint mindig most is nagyon kedves voltam és mosolyogtam. Ő hozta a formáját- a pasija elmondása szerint :D

Nyújtotta a kezét, bemutatkozott és ennyi. Állt mellettünk, hallgatta amit beszélünk, majd elbúcsúztunk és mindenki ment a maga dolgára.

2014. nov. 7. 11:21
 7/12 anonim ***** válasza:
2 - nek van igaza!
2014. nov. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jó dolog is az irodai szex :)
2014. nov. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Haverkodtok a majdnem pasiddal, és kibeszélitek a csajt, illetve minden egyes mondatodból süt, hogy igenis lenézed őt, és minimálisan sem érted meg az ő helyzetét.

Lehet, hogy nem te vagy a szar alak a történetben, de jókat derülsz a pasi beszámolóin a hisztis barátnőről, az tuti.

Most vagy tényleg nem érted, hogy esélytelen a barátkozás, vagy ennyire álszent vagy, és ha nem is kell a pasi, birizgálja az egódat, hogy neked panaszkodik.

Sajnálom a csajt, ritka nagy gyökérrel van együtt. Persze a csaj is hibás, elvégre a kettejük kapcsolatát közösen kellene rendezniük.

Ja, és ha csak üzleti megbeszéléseket folytatnátok, nyilván jobban viselné, csakhogy köztetek olyannyira bizalmi a légkör, hogy a magánéletükről fecseg neked a pasi. Ez BAJ, ezt fogd fel.

2014. nov. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

És ha már ítélkezésnél tartunk. Elmondásod szerint még alig beszéltetek, vagyis mindent, amit tudsz a lányról, a pasitól tudsz, mégis készpénznek veszed, hogy ilyen meg olyan a kapcsolatuk.

Az nem jutott eszedbe, hogy a pasi fújja fel a dolgot, aztán ha kellően felpiszkálta az egód, jól megdug, hogy még különlegesebbnek hidd magad, és vége a történetnek?

2014. nov. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!