Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan fogadtassam el magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadtassam el magam egy olyan emberrel aki ismeretlenül "elítél"?

Figyelt kérdés

A sztori a következő.


Adott egy pasi, 10 éve ismerem, azóta jóban vagyunk. Pár évet kint élt külföldön és most hazaköltözött, újra felvettük jobban a kapcsolatot.

10 évvel ezelőtt majdnem egy pár lettünk, de aztán másképpen alakult.

Neki van barátnője 4 éve, együtt élnek, de a kapcsolatuk nem felhőtlen.

Na, a csaj utál engem, így látatlanban is, mert tudja, hogy a pasija annak idején akart tőlem valamit, és tudja, hogy most újra felvettük egymással a kapcsolatot.

Úgy alakult, hogy közös vállalkozásba kezdünk ezzel a pasival, így elkerülhetetlen lesz, hogy ne találkozzunk minden nap. Ezek még csak tervek.

A csaj már most rosszul van az egésztől, mondta a srácnak, hogy " ő nem fog velem beszélgetni meg jópofizni".


Nekem semmi bajom nincs a csajjal, nem ítélem el hiszen nem is ismerem. Nekem nincs párkapcsolatom, de tiszteletben tartom másokét.

Vagy tőlem fél, vagy túl jól ismeri a pasiját?!

Szeretném ha ennél azért jobb kapcsolatom lehetne a csajjal, mert nem akarom, hogy én állandó konfliktus legyek közöttük. ( veszekednek nélkülem is eleget)


Valami tanács? Közös program, hogy kicsit jobban megismerjen?


2014. nov. 7. 10:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Abban akár biztos is lehetsz, ha összességében normális nő vagy, hogy nem hagy ott egy rendesebb férfi, főleg ha már közös gyereketek, házatok van.


De abban már nem, hogy ha egy hétvégi csapatépítésen jakuzziban párod ölébe ül egy fiatal csinos kolléganője, és utána szobára hívja, akkor ellent tud mondani a csajnak.:)


#3

37F

2014. nov. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Szergej55 ***** válasza:
Minek?
2014. nov. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!