Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van kiakadva apu? Hogyan fogadtassam el vele a barátomat?

Figyelt kérdés

A barátom 20 éves, szóval 5 évvel idősebb, mint én, és apukám ellenzi a kapcsolatunkat.

Felszínes megítélés alapján elítéli őt, és tiltani akar tőle. Az a baja, hogy izmos és motorozik, és, hogy nem jár egyetemre. Pedig nagyon okos, arról nem is beszélve, hogy milyen jó érzés odabújni hozzá, biztonságban érzem magam, és szinte beleremegek a gyönyörbe, amikor a derekát átkarolva száguldunk együtt.

Igazán vigyáz rám... ^^


Egyszer apukámmal nagyon összevesztünk, meg is pofozott, mire elmentem itthonról, de persze akkor is a kis drágám hozott haza épségben, és apa meg sem köszönte neki. :/


Amikor megtudta, hogy lefeküdtünk, meg akarta verni a barátomat... Szinte már szégyenkezem miatta.


Mit tegyek?


2014. aug. 1. 01:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
53%
Komolyan kérded, hogy miért van kiakadva?
2014. aug. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 A kérdező kommentje:
Igen! Nem is ismeri Őt!!!
2014. aug. 1. 01:10
 3/75 anonim ***** válasza:
Mintha a barátnőm apját hallanám a kapcsolatunk elején. A lényeg, hogy ne szítsd a tüzet, próbálj meg az apáddal minél kevesebb feszültséget kelteni.
2014. aug. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
72%
A mai nap a mókás kérdések napja, úgy látszik.
2014. aug. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
58%

fú az igazi rémálom válik itt valóra.

a motoros idősebb fiú fakalja a gyereklányt.

megértem a fatert,de ezzel pont,hogy a kezébe lökött téged.

én azt fogom csinálni ha az én lényom kerül ilyen helyzetbe,hogy behívom a srácot,elbeszélgetünk és olyan szinten szembesíteni fogom a dolog helytelenségével és ennek következményeivel,hogy a gatyájába fog csinálni.

kívülről meg senki nem fog észrevenni belőle semmit se,így nem lököm a lázadó tini buta lányom az ölébe.

2014. aug. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
73%
Pontosan azért van kiakadva, amiért te nem tudod, hogy min van kiakadva...
2014. aug. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 A kérdező kommentje:

Miért ítélkeztek ti is ilyen undorító módon?!

Ha bárki venné a fáradtságot, hogy megismerje, biztosan nem lenne ilyen!

Tenyerén hordoz, vigyáz rám, szeretget, szinte az "őrangyalom"....

2014. aug. 1. 01:17
 8/75 RRR ***** válasza:

mert ez lebeg a szeme előtt:


[link]

2014. aug. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 A kérdező kommentje:
Motorozni is lehet felelősségteljesen!
2014. aug. 1. 01:19
 10/75 anonim ***** válasza:
46%
Tudod mikor engedném el a 15 éves lányomat egy motorossal. Az ilyen motorosok 90%-a szarik az egész közlekedésre, csak húzza neki vadul. Ha belehalna a lányom, kitépném a srác szívét elevenen. :) Ez nem játék, még képzett versenyzők is eleshetnek a motorral.
2014. aug. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!