Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy visszahùzódó, vagy nem kedvel egy srác?

Figyelt kérdés
Amikor megismertem is távolságtartó volt mindenkivel, amugy pedig nagyon kedves, felém udvarias volt és talán érdekeltem is. Aztán eltávolodtunk egymástól, most is kedves de pl mellettem áll a buszmegállóba és egy árva szót se szól kb csak a kínos csend miatt beszélgetni próbálok arra válaszol, majd felszállunk a buszra de ő nem hozzám jön oda, hanem totál máshol keres helyet.. De mikor mellettem ült akkor se szólt hozzám sokat, csak kb ha én adtam témát, aj annyira megkedveltem mert nagyon jó ember, de nagyon jól is néz ki és tudom h nem érdeklem. A haverjával olyan jókat dumál meg van 1-2 ribi akik rátapadnak velük olyan közvetlennek tűnik, amugy mosolyog rám, meg tudom h nincs velem baja, csak honnan tudjam h most nem mer lépni, vagy nem kedvel? Annál meg komolyabb embernek gondolom h a ribik kelljenek neki.
2014. nov. 7. 19:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

"nem mer lépni, vagy nem kedvel"


Szóval más nem is létezhet, mint hogy vagy:

a) Tetszel neki, de nem mer lépni

b) Egyből utál


Szerintem inkább a

c) azaz nem érdekled, mint lány


lesz a helyes válasz.

2014. nov. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jó én azt el is fogadnám mert persze felnőttek vagyunk már és legyen boldog azzal akit szeret. De akkor viselkefjen velem is ùgy mint az összes többi emberrel a környezetébe, ne kerüljön ne nézzen át rajtam a másik pillanatba meg vhogy ugy érzem h próbál poénkodni velem csak nem ugy sül el mint mással..
2014. nov. 7. 19:54
 3/13 anonim ***** válasza:

Abból kiindulva, hogy más lányokkal közvetlenebb, két fajta következtetés lehet:


a) Nem jössz be neki, ezért kerüli a beszélgetést--> azok a lányok bejönnek neki.


b) Mivel te bejössz neki, zavarban van a jelenlétedben. Lehet azért nem ül melléd, mert nem tudja, hogy te mit gondolsz róla. És azért közvetlen azokkal a lányokkal, mert náluk nincs ez a fajta "nyomás" rajta.

2014. nov. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy éppen nem akar kapcsolatot, vagy legalábbis nem hajlandó tenni érte és csak élvezi a "ribik" csivitelését maga körül.
2014. nov. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Közvetlenebb mindenkivel lányokkal is de az összessel széppel, csùnyával egyaránt. Azt meg tudja h tetszik mert a haverja visszamondta neki, ő meg azt állította h mást nézett ki magának. De tényleg már mint ember zavar hogy velem másmilyen, távolságtartó. Mert ha nem érez semmit nem akarnám magam ráerőltetni semmi pénzért.
2014. nov. 7. 19:59
 6/13 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy te adtál-e neki olyan jeleket, biztatást, visszajelzést, hogy közeledhet hozzád, megbízhat benned, és hogy te is férfiként tekintesz rá, többet akarsz tőle stb.
2014. nov. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem, mert megtudtam h mást nézett ki, most mégis milyen jeleket adnék, hogyan bíztatnám hogy ne az jöjjön le h ez a szerencsétlen csaj h rátapadt és mennyire erölködik?
2014. nov. 7. 20:11
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
biztos jol nez ki vagy gazdag te meg eleg ocsmany vagy es talal nalad jobat.
2014. nov. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem gazdag, én meg ocsmány nem vagyok.
2014. nov. 7. 20:16
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem erőlködni kell, de értsd meg, ha tőled nem kap semmilyen pozitív visszajelzést, akkor ő is azt fogja gondolni, hogy neked nem kell. Ha pl. ő közeledne, de te mondjuk a bókokra nem reagálsz jól, vagy mondjuk megfogja a kezed, de te elhúzod, akkor ezt úgy veheti, hogy nem érdeklődsz iránta. Ezek csak példák voltak, de talán érthető volt a lényeg. A többség csak akkor kezdeményez komolyabban, ha a lány zöld utat ad, a félénkebb fiúk meg pláne.
2014. nov. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!