Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy visszahùzódó, vagy nem kedvel egy srác?

Figyelt kérdés
Amikor megismertem is távolságtartó volt mindenkivel, amugy pedig nagyon kedves, felém udvarias volt és talán érdekeltem is. Aztán eltávolodtunk egymástól, most is kedves de pl mellettem áll a buszmegállóba és egy árva szót se szól kb csak a kínos csend miatt beszélgetni próbálok arra válaszol, majd felszállunk a buszra de ő nem hozzám jön oda, hanem totál máshol keres helyet.. De mikor mellettem ült akkor se szólt hozzám sokat, csak kb ha én adtam témát, aj annyira megkedveltem mert nagyon jó ember, de nagyon jól is néz ki és tudom h nem érdeklem. A haverjával olyan jókat dumál meg van 1-2 ribi akik rátapadnak velük olyan közvetlennek tűnik, amugy mosolyog rám, meg tudom h nincs velem baja, csak honnan tudjam h most nem mer lépni, vagy nem kedvel? Annál meg komolyabb embernek gondolom h a ribik kelljenek neki.
2014. nov. 7. 19:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

hát, ha a haverja elmondta neki, hogy bejön neked, akkor elképzelhető, hogy azért kerül, mert nem akarja, hogy hiú reményeket tápláljon benned vagy véletlenül te félreértelmezz valamit, amikor beszélgettek.

nem valószínű, hogy nem kedvel, de mondjuk csak a haverod szeretne lenni, viszont tudja, hogy te mást akarsz tőle és nem akar megbántani.

2014. nov. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
lehet, de inkább lennék a barátja, minthogy egy semmi, az életében...
2014. nov. 7. 21:50
 13/13 anonim ***** válasza:
akkor az is egy megoldás, hogy egyszerűen odaállsz elé és megkérdezed, hogy figyu, jól érzem, hogy te kerülsz engem? miért?
2014. nov. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!