Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek baj jelenleg ha Ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj jelenleg ha Ő a tehetősebb?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki folyton keres meg, mondja hogy találkozzunk, ilyesmi és de jó lenne most neki velem lenne, nekem is nagyon tetszik úgyhogy jól alakulnak a dolgok. De mint kicsit furán érzem magam azzal kapcsolatban, most hogy kiderült,jobban megismertük egymást, hogy az ő szülei meglehetősen tehetősek félreértés ne essék nem nagyképű meg semmi ilyesmi, sőt szerény is, mi sem állunk olyan rosszul csak nincsen 3A kategóriás autó stb. A lényeg hogy így kicsit furán érzem magam mellette, hogy nekem most nem megy valami jól. Ő most kezdte a sulit én pedig most fogok végezni, kb fél év, 1 év mulva tudnám neki biztosítani azt a szinvonalat amit csak szeretne, de most mégis furán érzem magam, tudom, hogy nincs mit szégyelnem magamat. Ő pedig nagyon is szeret engem és én is őt. De nem szeretném elveszíteni őt, mert kb nála érzem azt először, hogy tényleg keres, szeret meg stb. szerintetek?
2014. nov. 8. 13:15
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
ez jó válasz?:D :)
2014. nov. 8. 14:08
 12/14 GipszI ***** válasza:
Igen, ez jo valasz :)
2014. nov. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, megnyugtató válaszok voltak!
2014. nov. 8. 23:18
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bezavart, mert nekem nagyon rossz anyagi helyzetem volt, időnként átmenetisegélyt kellett kérnem, az ő családjának meg milliárd feletti vagyona volt.

De, ha személyiségileg összeillettünk volna, akkor ilyesmi nem zavart volna be.

2014. dec. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!