Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom megvert. Jelentsem fel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom megvert. Jelentsem fel?

Figyelt kérdés
Hatalmas hibat kovettem el,megcsaltam a baratomat.Mikor megtudta olyan oklost kaptam,hogy szo szerint omlot a ver a szambol...Tudom megerdemeltem.Anyukam azt akarja hogy jelentsem fel.szerintetek is,vagy csak szimplan szakitsak vele?
2014. nov. 8. 20:42
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
60%
Sok kanapétroll le fog pontozni, de én sokkal jobban megvertelek volna, lehet el is törtem volna a kezed
2014. nov. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
25%
Miért kellene leszoktatni? Én is levertem volna a barátomnak egy nagy maflást, ha ezt tette volna velem! Nem ok nélkül csapta meg, oka volt rá, azért van különbség!
2014. nov. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
0%
Miért, hát mert fáj. :P A te logikád szerint az ütés azért jó megoldás, mert a fájdalom emléke majd visszatartja a megcsalástól. Igenám, de azt is írtad, hogy a lelki ütés jobban fáj, mint a testi! Ezen a ponton tehát a nő legkönnyebben úgy biztosíthatja be magát a jövőbeni testi fájdalmak elől, ha a férfi fejében az ütéshez a lelki fájdalmat csatolja, tehát a logikus lépés az, ha újra lefekszik a másikkal és a biztonság kedvéért videót is küld róla a pasijának. szín tiszta logika ez! :D
2014. nov. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha ezt megtenné, a csaj már nem élne, ugyanis akkor a pasi még agresszívabb lenne szerintem :) Amit Te írtál, úgy hívják, hogy hergelés! :) Nincs logikája, nem ésszerű! :) Ha megcsalnak, nyilván megérdemel az illető egy kis "tanulni valót", de akit megcsaltak, annak éppen elég fájdalom ez, miből tanuljon? Semmiből, indulat volt, ezt vagy megtanulja kezelni vagy nem. Van, aki idegbeteg lesz és van, aki csak elfut sírva :)
2014. nov. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
89%
Jelentsd. Anyától meg remélem vigasztortát kapsz a pofon párja helyett.
2014. nov. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
74%

A 66%-os agysebésznek üzenem: tudod, van az a mondás: csak (szép) szóból nem ért az ember.


Ha a srác csak üvöltözik vele, vagy leszidja, szerinted abból tanult volna a r*bi? Persze, hogy nem. Érdekes mód a testi bántalmazásból még nem volt ember, aki ne tanult volna. A fájdalomra való emlékezés mindig is kordában tartja az embert attól, hogy újra rosszat tegyen.


Hogyne, szerencsétlen srácot megcsalják és amikor ezért ő "visszaüt", akkor még a nőt véditek, hogy ő bizony nem üthet vissza? Hiszen Ő ÜTÖTT ELŐSZÖR! :D Méghozzá ezerszer nagyobbat!!! A megcsalás felér 100 tökönrúgással, ami nem ér fel egy pofonnal, akármekkora is legyen az! Ebből tessék tanulni emberek! Szálljatok magatokba!

2014. nov. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

1. Énis tettem már ilyet , tudom hogy rossz tévhit volt hogy nekünk srácoknak mindent szabad :D (mentségemre szoljon hogy be voltam b*szva és a csaj is szép volt)

De a baratnom megbocsátotta , igaz felpofozott érte anno (honapokkal ezelőtt történt) , tudom azt megis érdemeltem ! De azóta még jobban szeretjük egymást mint előtte :)

2. Ne legyetek már ilyen álszentek , szegény lánynak nem elég a baja , ti még szidjátok orrba-szájba , ne mondjátok nekem hogy ti még sohasem tettetek semmi rosszat az életetek során !

3. Kedves kérdező !

Tényleg nem volt szép dolog amit tettél , de mindenki hibázhat , és mindenki megérdemel mégegy esélyt hogy jóvá tegye a hibáját ! :)

Én személy szerint nem ítéllek el miatta de ettől függetlenül nem volt szép amit tettél , és sajnos tudom hogy mit érzel most mert énis átéltem már valami ilyesmit :/

2014. nov. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Mennyi agresszív se.ggfej van itt remélem majd titeket is jól agyonveret egy csaj mert megcsaltátok. Még ha annyi jogos is lett volna hogy egy pofont kapsz ami nem látszik de hogy úgy állba vágni h ömöljön a vér a szájából azért könyörgöm ez egy agresszív se.ggfej volt. Nem vesztettél vele semmit. Te döntésed feljelented-e ha a fogad megsérült én azt javasolnám tedd meg ha nem akkor meg hagyjad jó tanulópénz volt másban nem volt agresszív ?Különben meg ilyenkor mondják h milyen disznóság neten szakítani például de tele van Magyarország ilyen agresszív tetűkkel nem egy megcsalásért de szakításért meg kisebb dolgokért megüt.. akinek ilyen párja van az dobja is bizonyos távolságon kívül. Félrelépés esetén a szó nélkül otthagyom jogos pofon meg max ha kicsi annak is megvan a jelzésértékű ereje. De aki ilyen durván megüt lehet amúgyis bántalmazott volna.
2015. jan. 3. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!