Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom megvert. Jelentsem fel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom megvert. Jelentsem fel?

Figyelt kérdés
Hatalmas hibat kovettem el,megcsaltam a baratomat.Mikor megtudta olyan oklost kaptam,hogy szo szerint omlot a ver a szambol...Tudom megerdemeltem.Anyukam azt akarja hogy jelentsem fel.szerintetek is,vagy csak szimplan szakitsak vele?
2014. nov. 8. 20:42
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
80%
én szétbombáztam volna a fejedet...
2014. nov. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
35%

Ha már, akkor tisztességesen válaszolok.:

Nincs olyan hogy megérdemelted volna tőle.

Ha a gyereked neveled és rá húzol a fenekére, az más... De a ettől kicsit nagyon is eltér, szóval nincs rá mentség. Az sem szép hogy félre léptél, szóval te sem vagy egy ártatlanka, de akkor sem szabad így vissza élni valakinek a fizikai erejének fölényével. Ennyiből akkor én meg ki tudnám valószínűleg ütni a most már lehet hogy volt barátodat és akkor tegyem is meg, mert bírok vele? Hát nem így működik a világ.

Igaza van az anyukádnak, feljelentés illik ide, de legalább az hogy nem maradsz vele.

2014. nov. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
21%

11-es vagyok. Az röhejes, hogy egy férfi nem tud uralkodni az érzelmein. Ordítsa le a nő fejét, vagy valahogy tudassa vele, amit gondol róla, de valami intelligencia is létezne talán a világon. És aki azt mondja, hogy kussoljak, az mondja legyen szíves ugyanezt az édesanyukájának is. Látszik, az izomagyúak járnak csak ide. Mi ez a stílus, hogy "kussoljatok"? Ilyen intelligenciájú embertől többet tényleg nem várhatunk!


Egyébként azt se írta le a kérdező, hogyan csalta meg. Lehet, ránézett egy másik fiúra, és ez már ott megcsalás. Mert a megcsalás az sok ember szerint elég sokfélét jelenthez. De a sok válaszoló ebbe nem gondol bele, csak oltja a kérdezőt.

És aki itt mondja a magáét, hogy a lány mennyire megérdemelte, ők még soha semmi hülyeséget nem csináltak az életben? Lehet, ők is megérdemeltek volna néhány jobbegyenest ennyivel!


Ez egyébként csak egy párkapcsolat. Nem voltak eljegyezve, nem voltak házasok - tudtommal.


Mindig is primitívek voltak azok az emberek, akik agresszióval próbáltak rendet rakni, és fizikai erővel. Nagyon nagy férfi, egy nála gyengébbet, egy nőt megütött, aki még csak vissza sem üthetett! Azta! Le a kalappal!

2014. nov. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
24%

A sok, itt lepontozó harcias állatot remélem agyonverik valami hibájukért. Mert hogy ők nem hibáznak soha semmiben, az fix!

Előbb állt volna ki a lány apjával, utána üthette volna a lányt! Szánalom!

2014. nov. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
64%
Az még hagyján, de ez a 66%os, önkéntes észosztó még privátban is elküldi az okoskodásait!
2014. nov. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:

Úgyis fel fogja jelenteni! És lehet, meg is büntetik!

Most már tényleg jelentsd fel!


Szánalom, nem férfi, aki egy nőt képes megütni, aki még nem is védekezhet!

Ti is szánalmasak vagytok, akik igazat adtok annak a "férfinek".

Nem sok rugóra járhat az agyatok, mert az nincs nektek, tudlak sajnálni titeket! :D

2014. nov. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
A gyűlöletkeltés tilos ezen az oldalon. Ne csodálkozz, ha valaki felkapja a vizet ezen. Aki pártolja a "férfit", aki megütötte a lányt, az gyűlöletkeltő. Nem kell csodálkozni.
2014. nov. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
55%
Én szívesen leírom még 20-szor is, hogy aki megüt egy védtelen nőt, az nem férfi, az egy senkiházi. Lehet lepontozni, de ez az igazság, és az agresszió a történelemben soha nem vezetett sehova. De a kommentek értelmi szintje is sokat elárul azok írójától. Még egyszer felhívnám a figyelmet, a gyűlöletkeltés tilos ezen az oldalon, és sokan igencsak átestek a ló túlsó oldalára.
2014. nov. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem őt is párszor rendberakták pár kapcsolatában, és most itt osztja az észt!
2014. nov. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
71%

Az eredeti nézetletéréstől függetlenül...

A történelem nem más, mint az emberi társadalomban erőszak hatására beállt változások összessége.

2014. nov. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!