Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom megvert. Jelentsem fel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom megvert. Jelentsem fel?

Figyelt kérdés
Hatalmas hibat kovettem el,megcsaltam a baratomat.Mikor megtudta olyan oklost kaptam,hogy szo szerint omlot a ver a szambol...Tudom megerdemeltem.Anyukam azt akarja hogy jelentsem fel.szerintetek is,vagy csak szimplan szakitsak vele?
2014. nov. 8. 20:42
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
65%

10-es vagyok: nem azt írtam, hogy a srác hibázott. De ez nem megoldás, nőket, gyereket nem verünk, ez alap. Bár gondolom a válaszadók más-más etnikumból valók és ott lehet a nőverés elfogadott. Én nem ezt láttam a szüleimtől.


De a válaszadótól ez a "Tudom megerdemeltem." annyira röhejesen hangzik. Ez arra utal, hogy a csaj nem kis mértékben érzi alsóbbrendűnek magát a sráchoz képest.

2014. nov. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
38%
szerintem megérdemelted, elég r*banc kicsinyes dolog lenne feljelenteni
2014. nov. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

10/27-es

Ugyan miért lenne baj hogy a kérdező szégyelli, hogy megcsalta a párját, tán még büszkének is kéne rá lennie? Szóval a férfiak nem várhatják el a hűséget a nőktől? A nőknek nem kell felelősséget vállalniuk a tetteikért, nem kell bűnhődni a bűneikért? A nőknek csak jogai vannak, de kötelességei nem?

2014. nov. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem jelentsd fel mindenképpen!


A testi sértés büntetőjogi kategória, míg a megcsalás baromira nem. Ettől még persze elítélendő, de nem indokolja azt, hogy megüssön vkit.

Igen, a nőknek is vállalni kell a tetteikért a felelősséget, és viselni a következményeket, de ennek a tettnek az az igazságod következménye, ha a pasi otthagyja a fenébe szó nélkül. Az teljesen jogos lenne.

2014. nov. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
53%
Ekkorát nem kellett volna, de egy legyintést mindenképpen megérdemeltél! Legalább ebből megtanultad, hogy soha többet ne legyél r*banc! Ha nem bírsz egy kukinál megmaradni, akkor csak egy éjszakás kalandokba menj bele, mert ez undorító dolog volt Tőled! Szóval egy kisebb legyintést érdemeltél volna ettől, de így már tutira nem lesz kedved legközelebb senkit megcsalni, mert jól az eszedbe vésted a fájdalmat, amit átéltél és félni fogsz :) Ezt nőként írtam! :)
2014. nov. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

Neked kell tudnod. Csak, hogy tudd mivel jár, rendőrség nyomozás (márha súlyos testi sértés azaz 8 napon túl gyógyuló) ha könnyű testi sértés az magánvádas. Egyik se kellemes és egyik sem rövid.

A pasid nem minősítem én nem gondolnám, hogy ez a megoldás. Ahogy a te tettedet sem minősítem. Tudom milyen mikor elragadnak az indulatok, de ilyen módon kifejezni elég primitív megoldás és nem megbízható emberre vall.

2014. nov. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
53%
Az a baj, hogy ez feltehetőleg egyéb lelki traumát is okozhat, pl. mindig félni fog a büntetéstől,ha hibázik. Emiatt később eléggé nehéz élete lehet, idő lehet, mire ebből kimászik. Tehát a megcsaláshoz nem hasonlítható a megverés. Fel kell jelenteni mindenképpen.
2014. nov. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
11%
Ha én nagyon szeretek valakit, akkor igenis nagy trauma, ha megcsal! És idő abból is kilábalni! Persze az lelki, ez meg fizikai fájdalom. De egyik kedvenc tanárom mondása: Néha egy lelki ütés fájdalmasabb, mint egy fizikai! :) Persze ez lelki is, az ütésre értve. Legalább most tanult ebből és legközelebb majd nem mer senkit megcsalni, mert ez eszébe fog jutni, hogy mekkora taslit levágtak neki. Ebből a szempontból viszont pozitív volt, mert senkit nem fog megcsalni már :D
2014. nov. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
26%
Kedves kérdező! Remélem, hogy már csak az előzőválaszolókhoz hasonló emberek miatt is feljelented a fenébe ezt az embert, és rendesen meg lesz fingatva! ;)
2014. nov. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
9%
#28, meg gondolom #25 is te vagy: a te logikád alapján akkor a pasit úgy lehet leszoktatni a verekedésről, ha a nő még megcsalja párszor és a biztonság kedvéért videót is küld neki az akcióról, ugye? :D
2014. nov. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!