Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális szerintetek, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális szerintetek, hogy a barátom ilyeneket ír egy lánynak?

Figyelt kérdés
Hozzá kell tennem, hogy a lány meztelen illetve félmeztelen képeket tesz fel magáról. Szinte kivétel nélkül mindegyiket lajkolta Facebookon... Aztán azt vettem észre, hogy instagramon már irogat is neki.. Egyik meztelen fotojahoz, ahol csillagokkal volt kitakarva e melle meg pinaja.. : na ez mar kezd alakulni. Aztán a többihez is ehhez hasonlóakat, mint például : csinike, imádlak, cicavirag. Erre a lány vissza ír neki olyanokat, hogy imadlak tudod. Köszönöm puszi mindenhova. A barátom szerint, csak egy lány baratja... Szerintem ez már kicsit több. Vagy én reagalom túl az egészet? :/
2014. nov. 11. 06:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ez a srác nem T. M. és van még egy 3. neve is? :D Ez a srác ekkora paraszt csak. :D
2014. nov. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!