Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lenne pár dolog a párkacsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne pár dolog a párkacsolatomban amiről kiszeretném kérni a véleményetek!?

Figyelt kérdés

első lenne az hogy 3 éve vagyunk együtt ! mostánában úgy érzem nem kapok tőle elég szeretetet. ezt ugy ahogy megbeszéltük és mondta hogy nagyon szeret és fontros vagyok neki ! de régebben sokkal jobban szeretgetet jobban kereste a társaságom ténleg úgy éreztem minden idejét velem tőltené de most valahogy nem, igy érzem! ez lett volna az első kérdés hogy szerintetek miért van ez? én komplikálom, túl?


a 2 . hoogy elég meghitt és normális kapcsolatunk van soha nem veszekszünk semmin kivéve a buli téma:

én egy olyan fiú vagyok aki nemszereti ha a barátnöje nélküle megy bulizni perze az is más ha a barátnöivel beülnek valahova beszélgetni az természetes csak azt szeretném ha együtt mennénk bulizni ez az én részemről is igy van énse megyek nelküle!

mondta hogy egy hibán még pedig ez én nemszeretem ha elmegy hissz tudom mi hogy van megbizom benne hissz nem 1 2 napja vagyunk együtt de nekem valahogy ez elfogadhatatlan hogy én otthon üljek ő meg úgy szórakozzon hogy eszébe se jutok! szerintetek ez normáis?

a 3. az a bulival kapcsolatban , hogy mostanában ugy hozta az élet hogy hetente kb 20 percet tudunk talaálkozni max naponta azt is utcán tőltőjülk beszélgettünk és meggy a busszal haza emiatt csak a szombat maradt együtt tőltési időnek de pl: az eheti szombaton is programot csinált volna: a barátnőjének névnapja van és meg kell ünnepelni salang ! én ere mondom neki hogy hát a szombat az egyetlen nap amikor kettesbe tudunk lenni és te felalod? erre megint jöt hogy én érthetetlen vagyok a többi szöveg. annyi lenne a kérdésem ezek kapcsán hogy én gopndlokodom ruszul vagy mi? nemtudom sajnos ezekre a választ és előre is köszi a válaszokért!



#párkapcsolat #ati kérdések
2014. nov. 11. 10:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem túlkomplikálod..

Azért mert neked nincsenek olyan barátaid akikkel szorakozni járhatsz .. attól neki nem tilthatod meg hogy elmenjen jól érezni magát beszéld meg hogy néha te is velük mennél.. de mindig nem lehet .. neki is szüksége van szabadságra kicsit barátnőkkel.. Az hogy kevesebb időt tölt veled az baj, de ezen is lehet segíteni keresd te ott találkozzatok máshol esetleg ül le és beszéld meg vele hogy mit szeretnél anélkül hogy lekorlátoznád a szabadságát...

2014. nov. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ülj le vele beszélgetni, mondd el, hogy miket érzel! Miért csak napi max 20 percet tudtok összefutni? Illetve egy szombat? Próbáljatok erre több lehetőséget találni!

Kérdezd meg azt is tőle, hogy neki van e valami olyan probléma a kapcsolatban, ami nem tetszik, és próbálj meg ezen változtatni!

És menj el vele szívesen a bulikba, ha megengedi, ott is együtt tudtok lenni legalább.

Ha ez utóbbi rendszeresen előfordul, akkor elgondolkoznék sajnos, hogy ő már ebből a kapcsolatból kifele kacsingat, nem fecol bele időt, energiát, ezen csak úgy lehet változtatni, ahogy fentebb leírtam.

Ha nem akar változtatni, akkor lehet, ott kell hagyni sajna.

Hány évesek vagytok?

2014. nov. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ez utóbbi: úgy értem, hogy rendszeresen nélküled megy el bulikba, és Ha te felajánlod, hogy szívesen elkíséred és elutasítja, az már probléma.

De egyébként igaza van az egyesnek, hagyni kell egy kisit egyedül is szórakozni ;)

2014. nov. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

én értelek de tudod nekem ez valahogy elfogadhatatlan szerindte ezsem normális hogy azt az egy napott amit együtt tőlthetünk szószerint szeretkezés.. öszebujás ilyenek azt feladná már csak gondolatban a barátnője névnapjáért. én mondtam neki ha párkacsolatban él az ember le kell mondani sok dologról de jön hejettük sok jó is!

és tudod szerindtem azért nem vagyok olyan rossz társaság hogy esetleg elmennyünk együtt bulizni persze vannak fiú társaságok is én csak annyit kértem tőle hogy egy szórakozó hejen legyünk legallább mert féltem stb... ez szerindtem nem nagy dolog! a másik hogy az mijen ha titokban meggy el bulizni nem is szól felse keress hamarabb elhiv egy barátnöt mint engem nekem ezek szarul esnek és lehet ezért van ez igy de nemtudomén szeretnék veled élményeket szerezni kikapcsolódni bármi de ö nem igy gondolja

2014. nov. 11. 10:48
 5/13 A kérdező kommentje:
napi 20 percet azért tudunk találkozni hétköznap mert messze lakik a lakhejemtöl és még másik városba is jár tanulni igy amire haza ér igyis este van én 20 ő 18 éves
2014. nov. 11. 10:50
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem komplikalod tul. Nalunk a buli nem volt vita tema, de mikor egyszer elengedtem egyedul, kiderult, hogy megcsalt. Pedig mi sem veszekedtunk es mar 2 eve egyutt voltunk. Vegul kapott meg egy eselyt, azota megint minden oke, es mostmar ha kuldom bulizni nelkulem, akkor sem megy, csak velem es szerintem ez igy normalis.
2014. nov. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
énis igy gondolom figyelj szerindtem ha valki szeret valakit eléggé akkor nélküle nem is tudja jól érezni magát főleg úgy hogy tudja hogy otthon ül a másik nem? és ezeket sem értem hogy mindig csak másnap tudtam meg ha elmendt pénteken esetleg bulizni vagy bármi ijesmi ez nemnormális én egy ilyen fiú vagyok aki nem szeretti ha elmegy nélküle szórakozó hejekre azért elég szarúl esik az embernek hogy aki neki a legfontosabb leszarja hogy ő meg a négy fal közt gondolkodik meg unatkozik szerindtem nemnormális ez
2014. nov. 11. 10:54
 8/13 A kérdező kommentje:
meg nelegyen már az hogy hamarabb elhivja a barátnőjét mint engem lehet én gondolkodom rosszul vagy nemtudom de nekem ez nemjőn igy be valahogy:(
2014. nov. 11. 10:56
 9/13 A kérdező kommentje:
és ez a legszomorúbb benne soha nem tudunk erről a témáról leüleni beszélgetni őszintén mert ezzel kapcsolatba mindig eldurvulnak a dolgok és emiat van mindig veszedés a kapxcsolatunkban
2014. nov. 11. 11:04
 10/13 A kérdező kommentje:
gondolotataitokat várom!:)
2014. nov. 11. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!