Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én reagálom túl vagy más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én reagálom túl vagy más is van így ezzel?

Figyelt kérdés
Először kezdjük azzal, hogy rettentően utálom, ha valaki megígér valamit és nem tartja magát a szavához. Nos, a barátomnak szokása. Ha elmegy a haverokkal valahová és elköszön, mindig megígéri, hogy ír az este folyamán, persze én vagyok olyan hülye, hogy virrasztok, hogy írjon, és aggódom, hogy esetleg történt vmi, mert semmi életjelet nem ad. Ez nekem borzasztóan rosszul esik. Most is ez a helyzet. Feltűnik neki, hogy rossz a kedvem, de nem akarom neki megemlíteni az okot, mert félek, hogy hisztisnek tartana. Más is van így ezzel?

2014. nov. 11. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Minek írjon, ha éppen a haverjaival tölti az időt? Te meg minek aggódsz? Olyan sok esély azért nincs rá, hogy bármi történne vele, max. 10% körül lehet, felesleges aggódni, nem azért nem ír, mert bármi baja lenne.


Ha meg igen, azt úgyis megtudnád előbb-utóbb, sokat nem javítana a helyzeten, ha másnap délelőtt helyett még aznap éjjel megtudnád, nem?

2014. nov. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mármint nem hogy közben ír, azt nem is akarom, hogy a kanbuliba bezavarjak, hanem utána, ha hazaér stb.
2014. nov. 11. 16:25
 3/3 anonim ***** válasza:

az ilyen félelmek miatt vagytok benne egy rossz kapcsolatban


ha nem tetszik szolj neki,majd téged fog hibáztatni és ígérget,de nem változik

2014. nov. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!