Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom hogy meg-e csalt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy meg-e csalt a baratnom! Kerlek segitsegek!?

Figyelt kérdés
A nyaron ausztriaban dolgoztam mint pincer, es ket hetente egy napra tudtam csak haza jarni parom testvere es anak baratnoje satrazni indultak a baratnom is csatlakozot hozajuk, mint kesob kiderult meg egy ember is csatlakozot a sogorom legjob baratja, jo buli voltm ittak stb mes kulon satorban aludt a parom azal a sraccal alitasa szerint nem tortent koztuk semmi csak aludtak de ez hogy lehet ?? Reszegen ? Meg ha csak aludtak is egy masik ferfit olelt !!! Plusz letagadta 4honapon keresztul csak ma latta be mikoris a testveretol ra kerdeztem hogy hol aludt a novere es az bevalota hogy a baratjaval egy satorban ..regeben azal a sracal ittasan smarolni is szoktak vagy meg tobet is kitudja... Mit higyek ? Meg csalt ?
2014. nov. 13. 02:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
beragadt a capslock úgy látom
2014. nov. 13. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem tudjuk.
2014. nov. 13. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

szerintem is valami vaj van a sátra mögött

attól sárga színű a hó

bár nincs vaj íze

2014. nov. 13. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Ha ennyire,nem bízol benne meg,akkor megette a fene,ezt az egészet! Te ismered!
2014. nov. 13. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
bizni bizom benne nem errol van a szo ,de ien tenyek hallatan egyszeruen az embernek meg inog a laba es nemtudom mit gondoljak , meg sosem voltam ien helyzetben es 4 ev alat sosem hazudot nekem vagyis ekorat nem , nemtudom mitevo legyek ... allitasa szerint nem tortent koztuk semmi csak beszelgettek a satorban...hulla reszegen bikiniben *bugyiban es melltartoban*mert ugyebar az az !
2014. nov. 13. 03:25
 6/24 anonim ***** válasza:
Miért agyalsz rajta? Bármi volt, nem tudsz változtatni. Csak magadat borítod ki. Azóta is veled van.
2014. nov. 13. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
attol tartok ha most meg tette ami ket eselyes , de ha meg tette akkor megint meg teszi majd ...
2014. nov. 13. 03:33
 8/24 anonim ***** válasza:
Hát ha nincs bizalom, akkor minek a kapcsolat? Itt alapjaiban van baj.
2014. nov. 13. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
egyszeruen ezutan a dolog utan hogy ot voltak egymasnak szinte mesztelenul es reszegen egymas mellet , nemtudok bizni most ebbol kifojolag ,ezert kertem tanacsot..
2014. nov. 13. 03:43
 10/24 anonim ***** válasza:

Nem tudsz benne bízni, ami alapvető egy kapcsolatban. Akkor most merre tovább? Miért csinálta, ha szeret téged? A pia nem ok

De azt mi sem tudjuk mi történt.

2014. nov. 13. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!