Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom hogy meg-e csalt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy meg-e csalt a baratnom! Kerlek segitsegek!?

Figyelt kérdés
A nyaron ausztriaban dolgoztam mint pincer, es ket hetente egy napra tudtam csak haza jarni parom testvere es anak baratnoje satrazni indultak a baratnom is csatlakozot hozajuk, mint kesob kiderult meg egy ember is csatlakozot a sogorom legjob baratja, jo buli voltm ittak stb mes kulon satorban aludt a parom azal a sraccal alitasa szerint nem tortent koztuk semmi csak aludtak de ez hogy lehet ?? Reszegen ? Meg ha csak aludtak is egy masik ferfit olelt !!! Plusz letagadta 4honapon keresztul csak ma latta be mikoris a testveretol ra kerdeztem hogy hol aludt a novere es az bevalota hogy a baratjaval egy satorban ..regeben azal a sracal ittasan smarolni is szoktak vagy meg tobet is kitudja... Mit higyek ? Meg csalt ?
2014. nov. 13. 02:50
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
20-asnak igaza van!
2014. nov. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
azt allitja azert hazudott ebben mert tudta hogy veszekedes lesz belole ...
2014. nov. 13. 12:40
 23/24 anonim ***** válasza:
Hazudott, és te azon agyalsz, hogy vajon tényleg megcsalt-e? :D Innentől kezdve számomra már teljesen mindegy, hogy mit mond, ha egyszer nem volt hozzád akkor, melegében őszinte. Képes lennél egy ilyen nyomatékos hazugság után hinni neki? Képes lennél négy hónapnyi átverés után hinni neki? Én kevésbé... A helyedben kidobnám, mint macskát szarni, és nem azért mert valami megtörtént vagy pont nem történt meg, hanem mert hónapokon keresztül hülyére voltál véve.
2014. nov. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Ne azon rágódj, hogy akkor most történt-e valami vagy sem. 4 hónapon keresztül sunyin titkolta, és biztos ,hogy önszántából SOHA nem mondta volna el neked. Hagyjd el ! (én már nem tudnék ezek után bízni benne)

és VÁLTOZTATNA BÀRMIN IS AZ, HOGY MEGTUDNÁD, HOGY TŐRTÉNT VALAMI/ NEM TÖRTÉNT SEMMI?

2014. nov. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!