Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom hogy meg-e csalt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy meg-e csalt a baratnom! Kerlek segitsegek!?

Figyelt kérdés
A nyaron ausztriaban dolgoztam mint pincer, es ket hetente egy napra tudtam csak haza jarni parom testvere es anak baratnoje satrazni indultak a baratnom is csatlakozot hozajuk, mint kesob kiderult meg egy ember is csatlakozot a sogorom legjob baratja, jo buli voltm ittak stb mes kulon satorban aludt a parom azal a sraccal alitasa szerint nem tortent koztuk semmi csak aludtak de ez hogy lehet ?? Reszegen ? Meg ha csak aludtak is egy masik ferfit olelt !!! Plusz letagadta 4honapon keresztul csak ma latta be mikoris a testveretol ra kerdeztem hogy hol aludt a novere es az bevalota hogy a baratjaval egy satorban ..regeben azal a sracal ittasan smarolni is szoktak vagy meg tobet is kitudja... Mit higyek ? Meg csalt ?
2014. nov. 13. 02:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

NEM mondta el neked !! Hahó... Van ott valaki?

Biztos, hogy a testvére falaz neki. Ès lehet, hogy a bizalom az egyik legfontonsabb elem egy kapcsolatban, DE az őszinteség is fontos. És Ő NEM volt őszinte veled. Szerintem jogosan akadtál ki. Meg 4 hónapig titkolóziki, most meg esküdözik ,hogy nem történt semmi? Azért van egy határ. NE hagyjd magad palira venni! Ha most megbocsátanád neki ezt az egész dolgot, akkor utána folytatná ...vagyis hazudozna, meg lehet megcsalna téged mégegyszer vagy akár többször. Èreznie kell, hogy a tetteinek/szavainak következménye van!!

2014. nov. 13. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
smsben irtunk idaig , irtam neki hogy doncsuk el hogy vege vagy nem a kapcsolatunknak ,erre azt valaszolta hogy o most nem akar donteni csak azt tudja hogy ha velem marad akkor mar mindig ezt fogja halgatni ha csak osze veszunk , meg hogy o most nem akar semmi mast csak hogy hagya ot beken mindenki egy par napig... (EZT MIRE VELJEM??)?? errre en ezt valaszoltam, : par nap ? akkor mar legyen egybol vege mindennek ! mert en hazug kapcsolatban nem vagyok kepes egyutt ellni ! 4 even keresztul miben hazudtal meg nekem ? enyi vigyaz magadra szeretlek ! EZT IRTAM
2014. nov. 13. 04:15
 13/24 anonim ***** válasza:
Azért érzed az iróniát? Szánalmas...áldozatot csinál magából...Legközelebb azt fogja írni, hogy azért feküdt részegen az ismerőse mellett, mert te nem lehettél vele akkor... Ez a tipikus maszlag...Jól tetted, hogy lezártad. Nem tudom te hogy vagy ezzel, de elég kiábrándító reagálás/ viselkedès ez a részéről.
2014. nov. 13. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Hat komolyan kezdem magam ugy erezni hogy en vagyok a hibas es o az aldozat.mar szo kerult arra is.hogy en menyi mindennel megbatottam ot.stb stb.en mivel teszem tonkre a kapcsolatot.stb stb. Ram harit mindent ugy erzem
2014. nov. 13. 04:26
 15/24 anonim ***** válasza:
Legalább lenne annyi mersze, hogy vàllalja a tetteit! Hazug ... ès nem ismerem a kapcsolatotokat, meg titeket, de ez a sárdobálás nem vezet semmihez. De az fura, hogy miért pont most ennyi hónap után kérdeztél rá a testvérénél ?
2014. nov. 13. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
.augusztusban.dolgoztam elmondta hogy kint.volt satrazni oszevesztem vele.mert nelkulem nemvolt ott helye.megkerdeztem h hol aludt azt valaszolta testverevel egy satorban .nem akartam tivab veszekedni.igy ugy tettem mint.aki elhitte .ragodtam.ezen mostanaig es tegnap eldontottem h tudni akarom mivolt az.igaz.es hat ma megis tudtam felig medig mivel azt alitja nemvolt koztuk.semi.de.honan is.tudhatnam.h volte valami.is?talan soha nemtudom meg es eztmagamban kell lezarnom.es.tul lepnem?mar nemtudom
2014. nov. 13. 04:42
 17/24 anonim ***** válasza:
A legjobb védekezés a támadás! Ő épp ezt csinálja!
2014. nov. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Na a sok hülye hozzászóló szerint ha nincs meg a bizalom blablabla... :D Hagyjuk már ezt az átlátszó idiótaságot, a kérdező leírta, hogy négy hónapig el se mondta a barátnője neki, hogy mi történt. Hoppá! Miféle bizalomról beszélünk akkor? Miért kell bízzak valakiben, aki nem bízik bennem?
2014. nov. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
a kerdes hogy meg bocsajtsak neki vagy probaljak meg tovabb lepni ... ___???___ ma beszeltem azzal a bizonyos sraccal fbn es azt allitja nem volt koztuk semmi , ,de mondjuk bennem ez nem valtoztat semmit sem mert logikus h nem mondja meg ha volt is valami ...
2014. nov. 13. 10:26
 20/24 anonim ***** válasza:

Háát, ha alapból azzal kapcsolatban sem mondott igazat, hogy a sráccal aludt, akkor könnyen lehet.. máskülönben miért hazudott volna? :/


22L

2014. nov. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!