Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemétség volt részemről az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség volt részemről az ultimátum?

Figyelt kérdés
Közel egy éve voltunk kapcsolatban, kezdetben napi rendszerességgel volt szerelmi légyott, később lecsökkent heti egyre, közölte a bnőm, hogy neki ennyire van maximum szüksége.. Jó, belementem, kompromisszum. Jó egy hónapja összevesztünk, szakítottunk, majd keresett és megint összejöttünk. Azóta nem történt semmi, még egy csók se, mert szerinte szakítottunk, de akkor minek keresett? Tettem fel a kérdést, jól látszott, hogy fogalma sincs, hogy mit akar. Tegnap előtt meguntam és mondtam neki, vagy lesz szex hétvégén, vagy nem találkozunk, de nekem egy ilyen baráti kapcsolatra nincs szükségem. Persze nemet mondott rá, azóta nem beszéltünk. Nagyon drasztikus voltam, hogy ultimátumot adtam neki?
2014. nov. 13. 12:23
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Részemről lezártam, nem keresem. Nem fogom mással látni, mert szerencsére nem egy "vonalon" mozgunk. Innentől meg neki is joga mást keresni, tényleg kívánom neki, hogy találjon egy magához illő párt, mondjuk nem lesz egyszerű dolga, elég nehéz a depresszív dolgait meghallgatni. Sajnálom, hogy így alakult, de ahogy a hozzászólásokból leveszem, jól tettem, így legalább tiszta vizet öntöttem a pohárba.
2014. nov. 13. 12:58
 12/13 anonim ***** válasza:

"majd keresett és megint összejöttünk"


Ezek szerint nem jöttetek össze. Szakítás volt, útjaitok elváltak. Erre ő keres, és kvázi összejöttök, de kiderül, hogy mégsem. Szóval ez a tökömlököm "nemtudommitakarok", "izé" az ami se nem barátság, se nem együtt.

Annyiból nem csináltad jól, hogy a szexen keresztül akartad tisztázni. De annyiból viszont nagyon is jól csináltad, hogy kenyértörésre vitted a dolgot.


Konkrétan a csaj szórakozott veled, ez lett letörve. Szerintem férfiként reagáltál, a szórakozáshoz ott vannak a kisfiúk velük ezt rendszeresen eljátsszák a csajok. (már amelyik, mert sok a rendes lány)

Szóval szakítottatok, nem nyelted be a "maradjunk barátok" zöldséget (mert az, értsd jól: barátként majd csettintek ha szükségem van rád, palotapincsinek majd jó leszel ha kellenél. Mert valójában ezt jelenti.)

És ne is keresd.


És még egy dolgot ne csinálj. Ha majd vissza kuncsorog ne engedj neki. Az ázott kutyaszemek, női sírás nagyon hatékony. De a férfi szíve legyen kérges a színjátékokra ;) Szóval innentől esélye se legyen. (szórakozzon mással.)

2014. nov. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem igazad van. Nem kell az exxel jópofizni ha nem akarsz. Én is így voltam ezzel. 1x megpróbáltam, de nem jött be a dolog, így töröltem az életemből. (egy idő után vissza akart jönni hozzám, és ezt nem akartam)
2014. nov. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!