Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy van az, hogy a párok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van az, hogy a párok csak úgy smárolnak napközben? Feltételezem, nem mosnak fogat minden alkalommal.

Figyelt kérdés
2014. nov. 13. 19:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Menet alatt nem szexuális menetet értettem, hanem gyaloglást, kocsival, trolival, vilivel vagy más közlekedési eszközzel való közlekedést :'D
2014. nov. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom, te hogy vagy vele, de én mondjuk reggeli után fogat mosok, elmegyek dolgozni, egy-két kávé, délben ebéd... Utána iszok, és nem szoktak sem lepedékesek, sem ételmaradékosak lenni a fogaim. Vacsi után pedig megint fogmosás. Ha valakinél az alap higiénia megvan, és nem rohadnak a fogai, hanem rendszeresen ellenőrizteti, és ha gond van, megcsináltatja, akkor fogmosás után pár órával nem lesz büdi a szája, akkor sem, ha eszik közben. A lepedék képződéshez meg több idő kell. Akkor nálad spontán szex sincs, csak fürdés, fogmosás után?
2014. nov. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Az a legjobb, amikor a kedvesed kedvenc ételei közé tartoznak a halak, tengeri herkentyűk: mindegy, hányszor mos fogat, fogyasztás után még jó pár óráig érezni az ízét... immáron egy kis mentolos beütéssel :'D
2014. nov. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Ilyen rövid idő alatt nem lesz lepedékes a fog. Nekem van, hogy estig nem is lesz rajta semmi, pedig nem mosok fogat minden étkezés után. A másik pedig, hogy egy csóknak nem az a lényege, hogy végignyalod a másik fogát, vagy fényezed a manduláját a nyelveddel. :D Csókolóztál már valaha? :D
2014. nov. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

#12


Nem, de az amúgy se lenne. Mert akkor előtte el kellene menni wc-re hogy ne az legyen hogy a végére meghalok annyira kell brunyálni, meg jobb is tisztán és nyugodtan elkezdeni. kiküszöbölvén minden hibát és felmerülendő rossz dolgot.

2014. nov. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Uramisten ti mekkora nyomik vagytok :DD Én pont lesz.rom azt, hogy nap közben vagyok, akkor is megcsókolom a barátom... Nekem nem büdös a szám, mert nem rohadnak a fogaim, és nem is lesz hamar lepedékes. A barátomé sem.
2014. nov. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
15: ez szörnyű lehet. Előre megtervezve, tudni, hogy mikor lesz... Én így nem is tudnék felizgulni.
2014. nov. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

#17


Az ex-barátnőim se tudtak nyugodj meg... Sajnos. De úgy meg mi értelme lenne ha közben ki kell menjek hugyálni vagy elhányja magát a szájszagomtól vagy a fogaim közt maradt ételmaradékoktól? Az úgy nem túl mókás ha közben pisilni kell mert egy szenvedé lesz ráadásul elélvezés után negyed óráig legalább nem tudok brunyálni... És még akkor is fáj kissé.

2014. nov. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Szexuális értelemben out of order vagyok, rengeteg betegségem van ami szétveri az egészet (gyakori hugyálás, felfázás percek alatt, rossz szájszagot előidéző gyomorbaj, rövid nyelv, rossz látás stb.)
2014. nov. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
:(( uhh. De nem lehet, hogy ezeket csak te gondolod? Mármint én akkor tudok a legjobban ráhangolódni a barátomra ha csak úgy ülünk egymás mellett, és simogat pl. Nem zavar az, hogy milyen a szájszaga, nem is foglalkozom vele, észre sem veszem.
2014. nov. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!