Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire elromlott házasságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire elromlott házasságot helyre lehet még hozni?

Figyelt kérdés
régóta együtt vagyunk lassan jöhetne a gyerek már koban is vagyunk.. de az utóbbi évben sok midnen változott.. a szülők által lakunk egy házban, a családi vállalkozásban dolgozik a férjem, stb.. és így nem érzi túl jól magát.. de változtatni persze nem akar.. szerintem ez az egész helyzet teszi boldogtalanná.. beszélgetni nem akar róla és másról sem. nem kommunikálunk, olyan érdektelen, nem foglalkoztatja semmi főleg nem én.. elfordul és alszi.. az hogy puszi vagy ölelés?? nem nincs.. és szex sincs.. és nem is jó ha nagy ritkán is van.. csak kínlódás.. párterápiáról hallani sem akar.. elmentünk nyaralni is de ott is csak aludt és nézte a tv-t.. bújás, szex csak erőltetésre ment.. amúgy alapból semmi nem érdekli mostanság.. mit tehetnék még? beszéltünk már a válásról de valahogy még nem létpük meg.. hol jobb hol rosszabb. mi lesz így? hová jutunk így? is mit tehetnék még hogy változzon valami?? köszi előre is!! 31/N
2014. nov. 13. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem szoktam azonnal hajtogatni, hogy válj el, de úgy gondolom, hogy olyan férfinek nem szülnék gyereket, akivel egyszer már így ellaposodott a kapcsolat. Ha sok munkával esetleg valahogy visszahozzátok a régi állapotot (bár ahhoz, mint írtad, változtatni kellene életkörülményen, hozzáálláson stb.), akkor is...a gyerek mellett, gyerek születése után még jól működő házasságok is tönkre tudnak menni. Én ezt nem tudnám bevállalni. Szerintem csak az idődet pazarlod egy ilyen kapcsolatban :(
2014. nov. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha tényleg nem akar változtatni a helyzeten, én beadnám a válópert. Nem vagy még öreg, kezdhetsz új életet olyan férfival, aki boldoggá tesz.

De lehet hogy elég lesz neki annyi, hogy a válóper hírével jól ráijesztesz, és talán összeszedi magát. Ha meg nem, hát tényleg jobb, ha elváltok.

2014. nov. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogy váljatok vagy együtt maradjatok azt nem tudom, de abban biztos vagyok, hogy gyerekre gondolni ebben a helyzetben a legnagyobb felelőtlenség. Bár sokan csinálják, hogy egy rossz házasságot egy gyerekkel akarnak helyrehozni, csakhogy soha nem működik, csak lesz egy plusz szenvedő alany. Amit leírsz, abból nagyon úgy tűnik, hogy nem sok jövőtök van együtt. Amíg nincs gyerek addig dönthetsz viszonylag szabadon, hogy együtt vagy külön. Én nem maradnék ilyen kapcsolatban azt hiszem. Egy életünk van, azt jól kell élni. Ha megpróbáltad már a párterápiát és mást is akkor nem tudom mit tehetnél még. Ha egy ember akar változtatni egy kapcsolatban csak, az sosem elég.
2014. nov. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Alapvetően amellett szoktam voksolni,hogy meg kell próbálni először helyrehozni a dolgokat.De ha visszaolvasod a saját szavaidat,akkor rájössz,hogy így nincs értelme. A párod meg sem próbál javítani.Fiatal vagy nem érdemes egy ilyen kapcsolatban maradni.Gyereket vállalni egy ilyen kapcsolatban felelőtlenség lenne.
2014. nov. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!