Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most komolyan miét utasítanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan miét utasítanak el a fiúk?

Figyelt kérdés
Persze nem minden estben, de általában engem utasítanak el. Az okát nem tudom. Jól megvagyunk míg egy nap csak lelépnek. Ilyenekkel magyarázták hogy én túl jó vagyok hozzájuk. Persze ezt is facebookon közölték. Hibám hogy csendes, és túl megértő vagyok. Pedig lehet ha nem foglalkoznék a másikkal, akkor jobban tisztelnének. Hogy ha egyedül kell leélnem az életemet inkább meghalok. L/22
2014. nov. 13. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Meg szoktak dugni, mielőtt leráznak? Lehet, hogy csak skalpvadászok... :)
2014. nov. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem mert még szűz vagyok.
2014. nov. 13. 21:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor azért hagynak ott, mert nem hagyod magad megdugni.
2014. nov. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom én 21 leszek, és igazából ebben a korosztályban nem találtam hozzád hasonló tulajdonságú lányokat.


A többségüknek fogalmuk sincs mit szeretnének, és csak buliznak, mert érzelem nélküli kapcsolatokba lépnek, illetve ágyból-ágyba bújnak.

2014. nov. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Elmondták" pedig a választ: túl jó vagy. Értsd úgy, hogy

túl kiszámítható, túl jóindulatú, túl odaadó. Legyél kicsit önzőbb, legyél kicsit "ledérebb", ne mások véleményével foglalkozz. Nem egyszerű ez, mert jellembeli vonásról van szó, megjátszani nem lehet ezt hitelesen.

2014. nov. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 dominik19981120 ***** válasza:
Szerintem azok a fiuk egy ba*rom bu*ik voltak én nem hagytalak volna ott az bisztos ahogy leirtad mijen vagy az pont az én esetem :-) irj ha akarsz dum csiz ni
2014. nov. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne legyél "rosszabb", maradj ilyen jó, és találd meg azt, aki értékel. Nagyon sokan vágyunk hasonló lányra, hidd el.
2014. nov. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem látok eddig semmi kivetnivalót a kérdezőben.

Sok ember sokfélét akar és te pont olyanokkal ismerkedtél akik nem téged akartak.

Ez nem azt jeleni, hogy senkinek nem kellesz, hanem ők nem értékeltek.

2014. nov. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ilyen nő kéne nekem *.* Nekem tetszik, ha egy nő megértő :D
2014. nov. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!