Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A főnöke az apám és pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A főnöke az apám és pár dologban nem voltam őszinte, ezért gyűlöl. Hogy tegyem jóvá? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Jó, csak a nevelőapám, de mindig is apaként tekintettem rá (az igazi apám külföldön él és "üzleti" jellegű a kapcsolatunk, tehát amíg én mindent megkapok tőle anyagilag, addig nem hányom a szemére, hogy sose törődött velem).

A nevelőapámé azé a cég, ahol Ő marketing manager.

Nem tudta, hogy még csak 17 éves vagyok, azt hitte, egyetemre járok (egy egyetemista bulin ismerkedtünk meg és az egyik barátnőm így mutatott be Neki).

Megakartam Neki mondani az igazat, de nem találtam rá megfelelő időpontot. Annyira tökéletes volt és a kapcsolatunk is túl jó volt, hogy működjön... Tudtam, hogy valami történni fog, de nem hittem, hogy miattam.

De ma kiderült és gyűlöl. Vagyis ezt nem mondta, csak azt, hogy most képtelen beszélgetni velem és "finoman" célzott arra, hogy tűnjek el az irodájából.

Nekem Ő volt az első mindenben és én is fontos voltam Neki. Valahogy muszáj ezt helyrehoznom.


2014. nov. 18. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Mit mondtál neki hány éves vagy?

Tudja hogy a nevelőapádé a cég?

2014. nov. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

20 évesnek hitt (Ő 27 éves).

Azt nem tudta, hogy ki a nevelőapám. Fogalma sem volt semmiről.

2014. nov. 18. 21:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Az gáz.... :-(
2014. nov. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!