Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova lettek a jó pasik? Akiben meg lehet bízni, kedves és helyes is? Vagy ezekről csak álmodni lehet?

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 11:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

nemrégiben szembesültem azzal, hogy hol a hiba ebben a kérdésben. Senki sem fogalmazza meg a kis csemetéjének időben, milyen egy "jó pasi", vagyis, nem mutat helyes példaképet az apuka, meg nem is tanítja, (mert leginkább ő sem tudja) hogyan is kellene viselkednie, kommunikálnia, problémákat megoldania, vagy azt, hogy mi is kell egy nőnek... A mai nőideál sem kedvez a férfiaknak. Mindenünnen ömlik a "nemi szerepek felcserélődéséről" szóló maszlag, és senki nem tiltakozik.

Senki nem mondja, hogy ez nem jó, a nő legyen egyszerűen NŐ, nem kell, hogy szépségkirálynő, stb legyen, a férfi pedig egyszerűen legyen férfi, aki meghódítja a nőt, és meg is tudja tartani. Szerintem...

2010. jan. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

szerintem is ritka,nekemmár 3éve van barátom,de nem 100%os a bizalom,nem csalt meg csak átvert,hazudott,elég undorítóan,3szor is. de az volt az utolsó.Rajta múlik h csinál e mégegy hülyeséget. Én is azt hittem h véégre megtaláltam a tökéletest,dehát egyik sem az én úgy veszem észre :(és a csajokat sem képes levakarni magáról,még előttem sem,csak h megne bántsa szeeeegéééény r*bancot aki mászik rá úgy h tudja h vagyok neki...pfff minden pasi ilyen amúgy?:D

22L

2010. jan. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Én egy 19 éves szűz pasi vagyok:) ez jó? vagy esetleg lúzer vagyok^^?:D by: Pesti Bálint
2010. jan. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
én meg 21es szűz pasi
2010. jan. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szerintem rengeteg van, ők azok akiket a külsejük miatt szoktatok visszautasítani :P

19F

2010. jan. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2010. jan. 30. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!