Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan esik rosszul, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul, hogy nem hoz fel?

Figyelt kérdés

Nos, a barátommal egy gimibe jártunk, így ismertem a haverjait(eddig se volt valami nagy társasági ember).

Így, hogy kikerültünk gimiből, neki az új helyen sokkal jobb társasága lett, mint gimiben.

A TANÁR a tanítás során csajokat szokott felhozni példáknak, az osztályában van egypár "egyéjszakás kalandos" srác, a legjobb haverjának pedig amellett, hogy van barátnője, oda van az egyik nő tanárért. A barátom elmondása szerint szó szerint "szerelmes" a tanárnőbe, nem csak ilyen vicc.

Nos, amióta oda jár, kicsit azt érzem rajta, hogy kezdi lazábban venni a kapcsolatot. Ugyanúgy kimondja, hogy szeret, ki is mutatja, de azóta BÁMULJA a csajokat, de az elmondása szerint nem így van, és Ő engem szeret.

tegnap volt az, hogy az egyik sráccal poénból oltották egymást, és szóba jött, hogy a srác valami olyat mondott a barátomnak, hogy mégis mivel szedi fel a nőket, vagy valami ilyesmi, és akkor a barátom vissza oltotta, de engem fel se hozott(hiszen kapcsolata van).

Amikor megkérdeztem, hogy miért nem, annyit mondott, hogy azért, hogy ne tudjanak belé kötni.

Akkor tegnap szintén mondtam neki, hogy örömmel megismerném a haverjait, erre pedig nem szólt semmit, sőt, teljesen úgy vettem le, hogy nem akarja. Mondtam, hogy szervezzünk valamit, és mondta, hogy ne.

Ma meg felhívott telefonon, és ott állt mellette a legjobb haverja. Hallottam, hogy a srác tett poénból egy olyan megjegyzést, hogy melyik nőjével beszél a párom, majd pedig amikor én még beszélgettem volna a barátommal, hirtelen lerázott, ilyen tök lekezelően, amikor meg mondtam neki, hogy "na látom kosarat kaptam most tőled", röhögött, elköszönt, és letette.

A szeretleket meg olyan halkan mondta, hogy alig lehessen hallani(gondolom a haverja miatt).

Kicsit úgy érzem, mintha szégyellene....

Őszintén, nyugodtan mondjátok meg, ha hülye vagyok.

Túlreagálom?


2014. nov. 21. 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem reagálod túl, ez bárkinek $zarul esne.

Szerintem menőznek, egymásra licitálnak, ki nagyobb csajozógép.

Elég gáz, és gyerekes dolog, főleg ha régen nem volt ilyen.

2014. nov. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jogos.

Én megmondanám neki, hogy ha nem változtat azon, hogy ilyen lekezelő és bunkó, csak azért, mert a gyerekes haverjainak akar menőzni, akkor mehet a p.csába.

2014. nov. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!