Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem néha,mintha egy ribi lennék,akit az illető akivel együtt vagyok elvisz valahová együtt tölt egy kis időt(esetleg szex is lehet esetenként) pedig nem így van!Elég jó párkapcsolatban élünk. Mit lehet tenni,hogy ne így érezzem..?

2014. nov. 21. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok pasi nem tudja, a nő akkor boldog, ha nőnek érezheti magát egy kapcsolatban. Mondd meg a pasidnak, hogy ez neked nincs meg.
2014. nov. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó,hogy nem érzem magam mellette nőnek,hanem valami hiányzik,valami nem jól van és nem jövök rá. Lehet én vagyok a hibás,de valami nincs rendjén..
2014. nov. 22. 00:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor meg nem vagy szerelmes.
2014. nov. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te nem is szereted az illetőt csask valamiért összejöttél vele és - furán hangzik, tudom - véletlenül együtt maradtatok. Velem is volt ilyen, megimserkedtem egy lánnyal séta közben, hazakísértem, szexeltünk egy sort és mivel 3 percre lakott a lakásomtól, összejöttünk, de rájöttünk 2 hét múlva, hogy ez így nem jó, értelmetlen a kapcsolat és ennyi. Lehet mindketten túl kedvesek, toleránsak vagytok ezért nincsenek viták vagy lehet minden gördülékeny és hibátlannak tűnő, de attól még nem feltétlen szereted. Én ahol nem érzem jól magam és ebben biztos vagyok, hogy tartós lesz, onnan lépek, hogy ne pazaroljam az időm, de abszolút a Te dolgod csak ugye kérdeztél. :)
2014. nov. 23. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megoldottuk a problémát sikeresen,mindenkinek köszönöm a válaszokat.
2015. jan. 23. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!