Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez jogosan esik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jogosan esik rosszul? Vagy csak túlérzékeny vagyok?

Figyelt kérdés
Én elsőéves egyetemista vagyok, a barátom meg évvesztes, ezért csak most fog érettségizni. Csütörtökön, délután 5kor lesz a szalagavatója, amire megkért, hogy menjek el, persze, hogy el is megyek (náluk csak osztálytánc lesz, ezért nem keringőzünk együtt). Nincs túl jó időpontban, főleg úgy, hogy rengeteg zh-m lesz, de mégis elmegyek. Most beszéltünk, és mondtam neki, hogy esetleg ottaludhatnék nála utána, de ő azt mondta, hogy nem, inkább menjek haza (EGYEDÜL), mert ő majd inni megy a haverokkal. NEm afterpartyra megy, mert az pénteken lesz, és oda is megyek vele, hanem csak úgy inni. Nem is azért esik rosszul, mert engem nem visz, hanem azért, mert nagyjából hazaküld, és főleg, hogy egyedül. De persze lehet, hogy túlérzékeny vagyok...
2014. nov. 23. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
mond ezt el neki is beszeljetek meg :) amugy szerintem egy picit neked is igazad van de unnepelni szeretne olyan pasissan . ezt is figyelembe kell venni :( sza-r hlyzetben vagy de...beszeld vele meg es talan kozos nevezore tudtok jutni mjad :)
2014. nov. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben szerintem jogosan esik rosszul neked.
2014. nov. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
iszonyat felnottek vagytok
2014. nov. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó: Iszonyat felnőttek vagyunk igen :))) 18 évesen azt várod tőlünk, hogy úgy gondolkodjunk, mint a 30 évesek? Hagyjuk már :) Amúgy meg éppen azért nem akarok neki szólni érte, mert hát bulizni akar, hadd menjen, de mégis rosszul esik.
2014. nov. 23. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!