Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottál már olyannal akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottál már olyannal akit szerettél? =/ adnál még esélyt?

Figyelt kérdés
nagy a korkülönbség, (10év), mást akarunk az élettől, sok mindenről homlokegyenest más a véleményünk, de tényleg szeretett és én is, de egyre több volt a vita, a végén már szinte vadállattá változtatott . én vagyok a lány és fiatalabb. mióta szétmentünk fizikailag is fáj mindenem, úgy érzem, hogy megfulladok...
2010. jan. 29. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Hóhahó. Ez mikor volt?
2010. jan. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mármint, a szakítás.
2010. jan. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
3 hete..:( és azóta fel sem veszi a telót:(
2010. jan. 29. 23:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én most vagyok ilyen helyzetben. Azt hiszem. Köztünk 9 év van, szintén lány vagyok, ő az idősebb. Mi ugyanazt szerettük volna , ugyanúgy terveztük az életünket. 3 éve együtt éltünk. Ill. élünk.. nem tudom most mi a helyzet. Én azt hittem minden rendben, aztán egyik héten teljesen megváltozott, hétvégén bejelentette, hogy költözzek anyuhoz. Egy hétre, hogy gondolkodni tudjon. Azóta beszéltünk 1-2-szer. Legutóbb írt hogy felhív, de azóta semmi... Én nagyon szeretem őt, és nem tudom mit tehetnék:( Elkövettem hibákat, de megváltoztam. Csak sajnos ő már nem akar hinni nekem szerintem:( Elvileg most hétvégén jár le a gondolkodási idő. De nem keres...:(

Én mindenkinek adnék még egy esélyt... ennyit megér nekem az az x év. És ismerek olyanokat, akik szakítottak, újra összejöttek, és azóta házasok.

2010. jan. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!