Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban élek. Szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élek. Szerintetek lehet jövője? Tapasztalatok és vélemények érdekelnének!

Figyelt kérdés
3 hónapja egy chat oldalon megismerkedtem egy fiúval. én 22 éves vagyok, ő 19. A gond csak az hogy az ország végén lakunk.. én Borsodban ő Győrben.. Kezdetben még nem is volt gond mert csak beszélgettünk.. de egy hét sem kellett és rájöttünk hogy ez több annál.. 3 hónapja egyfolytában beszélünk.. napi 10 órát akár vagy többet.. Facebook, viber, telefonálás kamozás folyamatos kép csere.. minden lehető módon tartjuk a kapcsolatot :) Most találkoztunk elöször 3 hónap után a távolság miatt. Nálam töltötte a hétvégét, és ezek után 100%ban biztosak vagyunk abban hogy imádjuk egymást. Viszont a találkozókat csak egy hónapban egyszer tudjuk megoldani... Mivel ő még tanul és van hátra másfél éve ezért azt még kivárnánk.. utána pedig ha minden jólmegy én felköltöznék hozzá és onnantól együtt lennénk.. Lehet kicsit furcsa ez így mert nekem is az lenne más esetben ha csak kivülálló lennénk én pl hitetlenkednék deeeee ez annyira egyedi.. :) teljesen megértjük egymást.. nagyon sok a hasonlóság és a lelkitársam illetve a legjobb barátom is ő lett. Mit gondoltok? Lehet jövője?

2014. nov. 24. 17:22
1 2
 11/12 anonim válasza:
Én is győri vagyok, a barátom,meg kaposvári... 15 évesen vágtunk bele a távkapcsolatba..most,3 évvel később boldogan megvagyunk,havi 1x találkozunk, a szüneteket igyekszünk együtt tölteni.. jövőre egy városban fogunk lenni,szerintem a tiéteknek is nagy jövője van,csak kitartás,és bizalom kell hozzá! További sok sikert! :)
2015. jan. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Nem tudom, hogy neked mennyire van meg szukseged a tanacsra, de azert leirom, hatha valakinek megadja a loketet.

Tobb, mint ket evvel ezelott megismerkedtem egy.fiuval, nagyon hamar megszerettuk egymast, 10nap utan meglert hogy legyek a baratnoje. Igent mondtam. A bokkeno: o Magyarorszagon, en meg Hollandiaban. En beteg vagyok, es o is, igy feltettek minket a szuleink, nem nagyon engedtek. Vegul 7 honap utan az en anyukam elengedett haza ( en vagyok a lany). Azt a 7 honapot borzaszoan nehez volt kibirni, de kibirtuk. Tartottuk a kapcsolator, facebook, skype, viber, hozzatok hasonloan. Vegul jott a nagy talalkozo. Elsore arcra puszi, de este mar csokoloztunk. Egyszoval minden oke volt.:)

Eltelt a nyar, mar bennunk volt, hogy nem sokara megyek vissza, mikor edesanyam egy meg joval korabbi bezelgetesnk hatasara haza engedett. Haza koltoztem. Meg igy is 200km valasztott el minket egymastol, egyutt maradtilunk, 2-3hetente talalkoztumk, vegul nagyimektol csaladi problemak miatt elkellett jonnom, es.itt jott az, hogy hozzajuk koltoztem, mar tobb mint fele ev elunk egyutt, nagyn jo a kapcsolatunk. Bar meg van 1-2 idegesito szokasunk amit a masiknak szoknia kell, hisz lakva ismerszik meg igazan az ember. De nagyon jol megvagyunk. Lenyegeben amilyen kacifantosan indult a dolog, annyira jo lett a vege. Az mi tavkapcsolatunk egy Happy End. :)

Remeleg higy sok sorstarsunk van!:)

2015. febr. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!