Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok már szerelmes, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok már szerelmes, de szeretem, nem tudom elhagyni, mert megszakadna a szívem, de nem vagyok már boldog mellette, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. nov. 27. 23:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
El fogod hagyni csak idő kérdése. Szomorú ez
2014. nov. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Lehet, de most egyelőre csak szenvedek...és nem látom az alagút végét.
2014. nov. 27. 23:37
 3/14 anonim ***** válasza:
lány vagy, vagy fiú? hány éves?
2014. nov. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és 23 éves.
2014. nov. 27. 23:43
 5/14 anonim ***** válasza:

próbáltál már beszélni vele erről? én is így éreztem, hogy nem bírom tovább, de megtenni sem tudtam, mert neki fájt volna, és valami visszatartott. aztán végül leültünk, megbeszéltük, és rájött, hogy tényleg gonosz volt velem.

történt valami, amitől így érzel? vagy máshogy viselkedik?

2014. nov. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Próbáltam beszélni vele, megígérte, hogy megváltozik, de nem nagyon hiszem el már neki, máskor is ígérte, nem lett jobb. Rettentő nehéz, nem tudom mit tegyek. Szeret engem, tudom, érzem, de nem tudunk a szürke hétköznapokban dűlőre jutni, nem tudunk együttélni. Több éve vagyunk együtt, én igyekszem egyről a kettőre jutni, de ő, valahogy azt érzem, ha vele maradok, akkor csak hátráltat. Nem motivált, egyáltalán nem egy erős jellem, nem tudom vele elképzelni pl hogy csalásom lesz vele néhány éven belül. De mindezek mellett nagyon kedves és aranyos, csak már nem 16 évesek vagyunk, amikor ez elegendő. (nem leszólom a 16 éveseket, csak nyilvánvalóan akkor abban a korban nem a családalapítás és az otthonteremtés a központi téma)
2014. nov. 27. 23:58
 7/14 A kérdező kommentje:
nem csalást akarok, hanem családot :D
2014. nov. 27. 23:59
 8/14 anonim ***** válasza:
ajajj nagyon ismerős én is így voltam öt évig maradtam vele de már 1.5 év után szakítani akartam de sajnáltam , vártam vártam hátha változik valami de nem sőt rosszabb lett, hülyének nézett és mindent meg kellett bocsájtanom megszokta hogy mindent lehet úgysem hagyom el! Mikor már teljesen kikészített idegileg és az egészségem bánta akkor eldöntöttem hogy elhagyom de előtte közöltem vele hogy megyek már tényleg elég volt eltelt három hónap és költöztem. Mindennel fenyegetett öngyilkosság meg minden volt minden ganéság és nem szégyellte az egész vége egy nagy pofon lett tőle nekem majdnem egy évig még zaklatott, és olyan ember volt akit egykor sajnáltam és aki egy nagyon jó ember volt. Sajnálatból nincs értelme fenntartani a kapcsolatot, add meg a lehetőséget neki is és magadnak is a boldogságra.
2014. nov. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hagyd ott. Úgyis szakítani fogsz vele, így meg csak az idejét vesztegeted, ahogy a sajátodét is.
2014. nov. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szórul szóra ugyanígy vagyok én is a barátnőmmel. Pedig muszáj lesz rászánnunk magunkat a szakításra...
2014. nov. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!