Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok már szerelmes, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok már szerelmes, de szeretem, nem tudom elhagyni, mert megszakadna a szívem, de nem vagyok már boldog mellette, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. nov. 27. 23:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem adj neki még egy esélyt. Mindenből van kiút, ezt tapasztalatból mondom. Ugyan ez volt a helyzet nálunk is.
2014. nov. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs mindenbol kiut, bar ugy lenne. En az elozo kapcsolatomnal ebben biztva mindent megtettem, es csak elpazarolt evek lettek belole. Es en bolond most ugyanebben a cipoben vagyok. Ha nem vagy boldog nincs ertelme, de persze ertheto hogy nem akarod bantani sem. Varj meg, majd eljon a megfelelo alkalom. Akinek jo szive van, annak mindig osszetorik akarki hagyja ott a masikat.
2014. nov. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ennyien hozzászóltatok. Igazából nem tudom, hogy mit tegyek. Annyira nehéz, és lehet, hogy sokan nyavalygásnak gondolják, meg ha nem kell már neked ez az egész állj oda elé és mondd meg, de iszonyat nehéz. És nem tudom, hogy mi az ami visszatart, mert tény, hogy nem vagyok szerelmes, érzem, nem akarom ezt az egészet, mégis félek.
2014. nov. 29. 00:58
 14/14 anonim ***** válasza:
tudom mennyire nehéz mert nálam is friss a dolog kb fél évig még szenvedett és én is azért mert rosszul éreztem magam sajnáltam de most boldog mert ő is rájött hogy ez kettőn áll. Szó szerint pokoli nehéz de minnél tovább húzod az időt annál nehezebb és annál rosszabb.
2014. nov. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!