Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a no bizalmatlansaga?

Figyelt kérdés

Ket ember megismerkedett. A ferfinak 3 nagyobb hazugsaga volt (hazudott eljegyzesrol, internetes profilokrol illetve mas nokkel valo kapcsolattartasrol), amiket a no megbocsatott es megprobal tullepni rajtuk mert teljes szivebol szereti a ferfit. 1 honapja minden jonak tunik, a ferfi oszintenek tunik, torodik a no erzeseivel, a kedveben jar, ahol tud, szexualisan mindent megtesz, hogy kielegitse es jelenleg nincs koztuk konfliktus, am igert nehany dolgot bekekoteskor amiket nem tartott be. 6 honapos az ismeretseg es a ferfi nem erzi fair-nek, hogy a no nem tud megbizni benne 100%-osan.


Mit gondoltok?


2014. nov. 28. 01:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A bizalmatlanságra épülő kapcsolat már alapbol rossz
2014. nov. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

3-szor hazudott neki, és azután ígért néhány dolgot békeköteskor, amiket nem tartott be. Szerinted?

elmondom neked, hogy nem csak azok a dolgok léteznek, amiket 5 érzékszervvel lehet érezni. Ezért annál jóval többet is lehet érezni, és ha VAN hazugság, elhallgatás, akkor az aláássa a kapcsolatot.

Olyan a kérdésed, mintha azt kérdeznéd: minden éjjel aláásom a házamat, jogos, hogy omladozik?...

2014. nov. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 ZeoX ***** válasza:
Tartsd nyitva a szemed. Az en exem is azt mondta,hogy benne 100%-ig meg lehet bizni. Egy honapja meg randizni akart egy rendorrel. Ki is adtam az útját!!!
2014. nov. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Jobb lenne több részletet tudni, de alapból nem hangzik biztatóan a helyzet.
2014. nov. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
44%

a leírás alapján a férfi egy darabig a vadászok életét élte.

tehát az elején te nem úgy éltél a fejében,hogy hú bakker ő lesz a csajom.

hanem telebészélem a fejét jól megdugom és csinálok belőle egy alap szerdai dugást.

én is amikor összejöttem a barátnőmmel,akkor ő volt a 3. csaj akit megdugtam a héten.

aztán bennem letisztult viszonylag gyorsan,hogy nah ez a csaj más,de ennek van egy lefolyási ideje,addig meg kamuzunk ha olyan a másik,hogy folyamtatosan bizonygatást vár.

2014. nov. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Érthető a bizalmatlanság, de ha nem tudod elengedni a sérelmeidet, akkor nincs értelme a kapcsolatnak. Bizalom nélkül semmiképp. Vagy megpróbálsz honni neki, hogy megváltozott és élvezni a vele töltött időt, vagy nem ő a te embered és el kell engedned, mégha nehéz is.
2014. nov. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi valaszokat, irjatok meg kerlek, erdekelne a velemenyetek!


Nagyon szeretem Ot, mar komolyabb dolgokra is gondoltam Vele kapcsolatban. Csak tudjatok amikor arra gondolok, hogy amikor teljesen megbiztam benne, a hatam mogott masok utan nezett, nem egyszeru. Jelenleg biztonsagban erzem magma Mellette, latom, erzem a gondoskodasat es nagyon szeretem de zavar, hogy nem erti meg, a bizalom visszaszerzese nem ket nap. Raadasul akkor is ilyen odaado volt amikor hazudott. Nem akarom elvesziteni.

2014. nov. 28. 01:53
 8/18 anonim ***** válasza:

Hazudós, ez van. Avval kell együttélned, hogy mindig benne van a pakliban, hogy kettős/többes élete van. Ha Veled ezt megtette, más nőkkel is megtette már élete folyamán. Többször.

És most is, párhuzamosan megteszi.

2014. nov. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én leginkább azért haragszom az ilyenért, mert olyan egészségi problémáim lettek belőle, amikből másfél éve nem tudok kikeveredni. Kezdődött egy májgyulladással, amivel kórházba kerültem, és a fiú nem állt mellettem, egyedül kellett végigcsinálnom.
2014. nov. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Sajnos csak ennek kapcsán néztem utána, hogy vannak olyan nemi úton terjedő betegségek, amik gyógyíthatatlanok és egész életedre megmaradnak, mint pl. a nemi herpesz, amivel már soha többet nem élhetsz nemi életet akkor, amikor éppen kiújult - és gyakran kiújul. MErt nem tudtam róla, hogy myilen kettős élete van, nem is tudtam volna róla feltételezni. Most már tudom, hogy ő volt életem legkockázatosabb nemi partnere.
2014. nov. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!