Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom meg van sértődve,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom meg van sértődve, mit tegyek? (bőven lent)

Figyelt kérdés
Tegnap a barátom azt mondta hogy átjön (kolisak vagyunk mindketten) és együtt csináljuk meg a kajáját, mert ő hamarabb nem készítette el. Vártam rá, de nem írt, aztán átjött és mondta hogy ő már megcsinálta. Amúgy is keveset találkozunk és megmondtam ezt neki, hogy olyan rossz hogy keveset találkozunk azért mert edzeni jár (heti 3x 1,5 óra) és besértődött ezen. Hogy én nem engedem el sehova meg már levegőt se tud venni meg bezárom meg stb... (féltékenykedni is szoktam, egyszerűen nem tudom elviselni ha az egyik lány csoporttársa hozzászól) De amúgy azzal nekem semmi problémám sincs ha a barátaival találkozni akarna, de nem is akar menni, csak most felhozta hogy én nem engedem. Aztán tegnap állandóan ezt vágta a fejemhez hogy nem engedem semmit se csinálni, pedig én csak tényleg azt szeretném hogyha többet lennénk együtt mert mindig hiányzik, nekem nincs olyan érzésem hogy menni akarok mást csinálni, szóval nem hiszem hogy megértjük egymás érzéseit... Most be van durcázva, én tegnap könyörögtem neki nem tudom hányszor hogy hagyjuk ezt abba, szeretem őt, stb, de ő mindig elfordult vagy tovább hajtogatta ezeket. Most mégis mit csináljak? Meg akarom várni amíg ő jön rá, hogy abba kéne ezt hagynia...
2014. nov. 28. 12:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Meg az is a baja hogy én nem akarok elmenni a haverjaival mert nem nagyon tudok akkor mit csinálni, de miért nem megy akkor egyedül ha ez a baja? Mondom neki hogy menjen egyedül, úgyse tud akkor úgy együtt lenni a haverjaival amikor én is ott vagyok. Köszönöm előre is a segítségeteket, 19 évesek vagyunk és 7 hónapja vagyunk együtt.
2014. nov. 28. 12:15
 2/7 anonim ***** válasza:
nembiztos hogy edzeni jár...lehet hogy a lány csoporttársával "eddzenek" :D:D:D
2014. nov. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó ez nagyon nem vicces... Az biztos, hogy nem csalna meg, meg tényleg edzeni van.
2014. nov. 28. 12:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Még egy ilyen hisztis pasit! Én biztos semmit nem tennék a helyedben. Te már léptél, most rajta a sor.
2014. nov. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen volt az ex bnöm mint te.. neki mindent lehetet nekem semmit... én mindenért kaptam én szar voltam edzésröl le kellet mondanom miatta neki semmiröl én ha haverokal voltam az "nembaj" de mindig vergődöt érte hiába első nagy szerelmem volt de jobb hogy vége lett..ja és igen mindig nekem kellet alkalmazkodni.. :D vegyél visza.. mértnem te mész átt? kezdj el edzeni teis vele alkalmazkodj mert ha megunja akkor majd elhagy
2014. nov. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Edzeni nem akarok, át szoktam én menni hozzá, de most nem ez volt a helyzet...
2014. nov. 28. 12:44
 7/7 A kérdező kommentje:
De te nem érted amúgy a helyzetet hogy én aztán nem tartom vissza semmitől..
2014. nov. 28. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!