Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek kéne szerintetek engedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek kéne szerintetek engedni?

Figyelt kérdés

Van egy pár, akik hosszú idő után összeköltöznének. De az alvási szokásaik nagyon különbözők

Egyik fél: nagyon rosszul alszik éjjel, ezért általában 8-10 óra kell neki, hogy kipihenje magát

Másik fél: 4-6 óra alatt kialussza magát de kiskora óta azt szokta meg, hogy kinti tv, rádió, ágy melletti gép zúgás és sorozat mellett alszik el.


Összeköltözésnél szerintetek melyik félnek kéne engednie? Aki zajra szeret aludni vagy aki nem?

(megjegyzem csak úgy eszembe jutott nem ez a legnagyobb probléma az életemben de érdekelnek a válaszok :D)


2014. nov. 28. 16:47
 1/5 Rékcsi ***** válasza:
Annak kell engednie, aki eddig zajra aludt el, mivel az az egészségtelen!
2014. nov. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekünk hasonló problémánk volt.

Én ugyan nem alszom rosszul, de sok alvásra van szükségem. Páronak elég 6 óra is, de csak tv-re tudott elaludni. Én meg attól nem tudok, illetve csak akkor ha nagyon fáradt vagyok, de az már nem alvás nálam, hanem ájulás. Sz@*ul ébredek, és hülyeségeket is álmodok tőle.

Eleinte sokat veszekedtünk miatta.

Csinálta úgy is, hogy megvárta míg elaludtam, aztán vissza kapcsolta. Nem tudtam egy ideig, miért álmodom marhaságokat és alszom rosszul.

Nagy nehezen engedett nekem. Pár hétig kínlódott, mert szokatlan volt neki. De azóta van, hogy simán végig alszik velem 10-12 órát is hétvégente. :D


Szóval szerintem a zajos félnek kellene engednie. Szerintem.


Egyébként az a fura, hogy tv-n rádión kívül más zaj nem zavar. Úgy értem, az élet zajai. Pl.: felújítás a szomszédban, kutya ugatás, autók. De a tv az a halálom. Pláne, hogy még "villog" is.

2014. nov. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sőt, még a horkolás sem zavar. :)
2014. nov. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A könnyebben zsarolhatóbbnak kell engednie.
2014. nov. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudtam elaludni csak,hogy valami még szólt,a barátom nem szerette,én szoktam le róla:)
2014. nov. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!