Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit kéne tennem hogy el...

Mit kéne tennem hogy el tudjam engedni?

Figyelt kérdés
van egy csaj akivel már vagy egy hónapja ismerjük egymást ha nem több ideje na most ennek a csajnak ugyanúgy bejövök ahogy ő nekem tehát szimpatizálunk volt már sokminden kettőnk között azaz bonyolult a "kapcsolatunk" volt már csók,veszekedés,kibékülés,együtt töltött jó és rossz napok csakhogy a csajszi nemrég elköltözött addigi lakhelyéről és a költözés megviselte őt egy kicsit és erre ép abban a pillanatban tudott is hivatkozni hogy azért nm jön össze velem mert sok sok az intézni való dolog na csakhogy az a korszak már lecsengett és a kérdésre miszerint megpróbáljuk e vagy nem az a válasza hogy az anyja meg az időhiánya miatt nem biztos abban hogy működhet köztünk ez a kapcsolat ja és 15 éves a csaj én 18 vagyok

2014. szept. 12. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szépen lekoptatott! :) 2x visszautasított, mit remélsz? Mellesleg egy 15 évestől? Az még gyerek... Várjál 3-4 évet mire "megérik" egy kapcsolatra... Vagy keressél egy idősebbet.
2014. szept. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Meg is ertem hogy az anyja miert nem engeddi !!!!HISZ CSAK 15 EVES !! szerinted ilyen idosen lehet komoj szerelmet kialakitani ketotok kozott ???? Hat nem !! es ennek a kapcsolatnak a vege hidd el ugyis szomoru lenne !
2014. szept. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ismet a masodik vagyok ! Ha tenleg szereted akkor en is azt mondom amit az elso !! Varj ra meg 3-4 evet mert addig meg neki is erik a fejelagya..... es 18-19 evesen akkor mar lehet kapcsolatot kialakitani :)
2014. szept. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!