Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, elfogadnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, elfogadnátok, ha a vegetáriánus barátnőtök nem főzne nektek húsos ételeket?

Figyelt kérdés

Sokat sütne-főzne, változatos ételeket készítene el, és a hagyományos húsos recepteket is igyekezne hús nélkül is finomra elkészíteni. Ennek ellenére ő maga nem venne húst, és így nem is készítené el, (nem is tudná) mert ezzel a húsipart támogatná.

El tudnátok fogadni, hogyha húst akarnátok enni, akkor mindig nektek kéne elkészíteni?


2014. nov. 28. 23:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
el
2014. nov. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Persze. Nem voltam soha kolis, mégis magamnak főzök.

Egyen amit csak akar, ha nekem nem jön be, csinálok mást.

Nem drága :)

2014. nov. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
30%
Eleve nem jönnék össze vegetáriánussal.
2014. nov. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%
annyira gáz ez a húsipart támogatná duma
2014. nov. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
50%
Mivel a mai lányok úgyse főznek a férfira nem oszt nem szoroz...
2014. nov. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Egyem a zúzádat, jer ide feleségnek!
2014. nov. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
81%
El. Csak ne fújjogjon, amikor csinálom/eszem, és akkor nem lesz belőle semmi gond részemről.
2014. nov. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
42%

Femináci megjegyzés.. 3..2..1..

MI AZ, HOGY ELFOGADNÁTOK??? Miért várod el, hogy főzzön rád? Oké, elfogadom, hogy főz rád. Ez normális. DE, HOGY OLYAT FŐZZÖN AMIT Ő NEM ESZIK MEG? Ennyi erővel olyan kaját kell csinálnia neked amit ő nem szeret, mert te szereted. Vagy olyat amire allergiás. EZ az ő döntése. És ha nem akar húst enni, komolyan rákényszerítenéd, hogy neked csináljon? (Femináci és vega vagyok. Szóval bocs, de ez a véleményem.)

2014. nov. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
76%
hmm hagyományos húsos recepteket hús nélkül megcsinálni azért finom lehet egy olyan rántotthús vagy egy oldalas hús nélkül xD "szegény pasid ma rántott húst csináltam, nesze prézli egyél"
2014. nov. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
93%
Én nő vagyok, feleség és családanya.. és mégse főzök olyan ételt, amit nem szeretek.. :( (de mivel a családomat nem fosztanám meg ettől a pár dologtól, néha hozok nekik készen olyan kajákat.. pld. amiben hal vagy marhahús van.. utálom a látványukat is, hogy készíthetném el? ráadásul finomra?)
2014. nov. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!