Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm belement, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm belement, hogy hármasban csináljuk, de kikötései vannak, ti ezt így elfogadnátok?

Figyelt kérdés

Belement, hogy 2 lány egy pasi felállásban csináljuk, de Ő azt mondta, hogy lelkileg nagyon megterhelő lenne neki, ha látná, hogy a szerelme egy másik lánnyal szeretkezik, nem tudná elviselni a tudatot, így azt kérte, hogy csak Ő csinálja a másik lánnyal, csók, nyalás, stb, és én nem szexelhetek a másik csajjal, max egy kis "simi", de már ennek a gondolatától is sír, és ki van borulva, mert azt mondja, hogy én az Ő szerelme vagyok és nagyon rosszul esne neki, és akárhogy is próbálja, nem tudja ezt a gondolatot legyőzni, mert nagyon szeret.


Mit gondoltok erről? Túl hisztizi a dolgot, vagy elégedjek meg ennyivel és inkább örüljek, hogy ebbe belement?

Ismerősöm szerint most elégedjek meg, és lehet, hogy ha "éles" lesz a helyzet, akkor majd jobban feloldódik, vagy ha esetleg lesz 2. alkalom, már rugalmasabban fog a dolgokra gondolni, ha neki is tetszik/tetszett.


Én nem szeretnék semmit rákényszeríteni, és fájdalmat okozni neki, szerintetek rendben van a kérése?

Ő 21 én pedig 22 éves vagyok.



2014. okt. 29. 18:09
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem egy álszent kis ribi.
2014. okt. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
75%
Rendben van a kérése és ismerősöddel egyetértek :D
2014. okt. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
70%
Egyaltalan miert ment bele? Leszbi hajlamai vannak vagy mi?
2014. okt. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
73%
Akkor miért ment bele? Én belementem, de tudtam a következményeit. L
2014. okt. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
ha szereted inkább ne csináljatok ilyet szegény anyira szeret téged hogy magát lelkileg tönkre teszi érted vagy hagyd az ilyen dolgokat és komolyodj meg és csak cele akarj lenni vagy mond el neki hogynemvagy elég érett ere a kapcsolatra
2014. okt. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Csak miattad megy bele mert te ezt szeretnéd, de igazából egyáltalán nincs kedve hozzá. Szerintem ez az egész nagy hülyeség és nem lepődnék meg ha késöbb ezt a kapcsolatotok igen megszenvedné. Persze ez csak az én véleményem.

25/F

2014. okt. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Nem én hoztam fel, hanem Ő, hogy szeretné kipróbálni.

Régen ő már volt lánnyal, ketten. Biszex hajlamnak nevezném :D

És tudja, hogy én is kipróbálnám, ezért beszéltünk erről.

Egyébként 5 éve vagyunk együtt és 18 éves kora óta együtt lakunk, mind ketten dolgozunk, elég komoly kapcsolat.


Kedves első, azért lenne álszent, mert szeretne nekem (is) jót, és valami újat kipróbálni?

2014. okt. 29. 18:16
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne valósítsátok meg ezt a hármast.

A barátnőd egyáltalán nem szeretné, hogy te bármit is csinálj egy másik nővel.

Szerintem csak ő szeretne nővel is lenni, csak hát így egyszerűbb neked beadagolni.

Ha már ennyire odavan a gondolatától is, hogy te hozzáérsz egy másik nőhöz, akkor biztos vagyok benne, hogy ártani fog a kapcsolatotoknak.

2014. okt. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
35%
Sok hülye lepontozott, pedig írja a kérdező, hogy A CSAJ HOZTA FEL! Komolyan, ennyire értelmi fogyatékosok itt egy páran?
2014. okt. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
56%
De persze mindenki rögtön a csajt védi... :D Szánalmas banda.
2014. okt. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!