Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, elfogadnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, elfogadnátok, ha a vegetáriánus barátnőtök nem főzne nektek húsos ételeket?

Figyelt kérdés

Sokat sütne-főzne, változatos ételeket készítene el, és a hagyományos húsos recepteket is igyekezne hús nélkül is finomra elkészíteni. Ennek ellenére ő maga nem venne húst, és így nem is készítené el, (nem is tudná) mert ezzel a húsipart támogatná.

El tudnátok fogadni, hogyha húst akarnátok enni, akkor mindig nektek kéne elkészíteni?


2014. nov. 28. 23:45
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb lenne az élet egy nem vegával, külön főzni macerás, na meg időpocsékolás, de ha nem pampog nekem a hús miatt akkor szerintem meglennénk együtt.
2014. nov. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Hihetetlen ma már mennyire különbözik két ember felfogása. Annyi mindenen össze lehet veszni, nem csoda, hogy egyre rövidebbek a kapcslatok.
2014. nov. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
NEM! Anyám is már főz újra húsokat, s egész jó lesz. (Kiskoromba tért át erre az... izére...)
2014. nov. 29. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nem, én az egészséges életmódot támogatom. Nem vonnék meg magamtól tökéletes aminosavmátrixú fehérjét (húst) egy hiányosért. Ha mégis hirtelen vega lenne a barátnőm, akkor főzök majd én magamnak, eddig is én főztem.
2014. nov. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Nem támogatnád az ún. "húsipart", ha szabadtartású gazdaságokból, tanyákról vennél húst, tejterméket, tojást. Apósom pl. egyáltalán nem eteti külön a tyúkokat, összecsipegetnek-kapirgálnak maguknak mindent. Kijárnak csapatokban a marhalegelőre, szétkapirgálják az érett lepényt a légylárvákért és bogarakért, maguk válogathatják ki a zöldet és gyommagvakat, kiegészítésképp a daráló körül összeszedik a kihullott darát. Sőt, még a tehenek lábáról is lecsípik a kullancsot. Időnként pedig felbukkannak egy rakat kiscsibével. A marhák ridegtartásban élnek, csak tavasszal és télen kigurítanak nekik egy-egy bálát, a juhok, kecskék is a fagyokig legelnek. Az ilyen állat a vágásig szinte szabadon él, csak időnként körmölik és oltják. Vágáskor alig van rajtuk faggyú.


De szükség van rájuk a legelők karbantartásához, az ilyen meredek, néhol gödrös és fás területekre nem megy a traktor. És ha alaposabban megnézel egy legelőt, rengetegféle növény él meg rajta (gyógynövények is), szemben az elvadult területekkel, ahol feltörnek a magasabb fűfélék, és szép lassan elnyomnak maguk körül mindent. Ez a sokféle növény természetesen a tejen is érződik, a kecsketej például teljesen elmulasztotta a pollenallergiám. A gazos területekről sokféle rovar is eltűnik. Szlovákiába elkezdték visszatelepíteni az európai bölényt. A lelegelt tisztásokon már egy éven belül az addigi átlagosan 10 féle növényfaj száma 60-70 körülire nőtt, és ebben ritka, védett növények is vannak, amik már korábban kikoptak ezekről a területekről! A méhek, poszméhek állománya is felduzzadt. Ha olvastál a monokultúrás termesztés hátrányairól, akkor meg tudod érteni, miért ilyen fontos, hogy minél többféle növény legyen egy területen.


Szóval a húsfogyasztást is lehet ésszel, a természetet óvva folytatni, az ilyen gazdaságokat támogatva. Mint ahogy vegetáriánusként se mindegy, honnan szerzed be az alapanyagokat.


Persze (hogy az eredeti kérdésre is válaszoljak már), ha a hús ízét nem szereted, az kiváltható sok mindennel:

[link]

2014. nov. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!