Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
A barátommal közel 3 évig voltunk együtt. Sajnos a veszekedéseink megszaporodtak, számomra felállított korlátokat túl soknak tartottam (nem fotózkodhatsz fiúval, nem lehetsz fiúkkal, ne barátkozz fiúkkal, ne lássalak facebookon egy poszton belül fiúkkal stb.) és jobbnak láttam úgy, ha megválunk egymástól. Amióta kimondtam azt hogy vége, elég kényelmetlenül érzem magam. Annyira egyedül vagyok.. folyton az jár a fejemben hogy rossz döntést hoztam, mert az biztos hogy szíve minden szeretetével szeret(ett), de azt pedig tudom, hogy már nem voltam vele "úgy" boldog ahogy az elején. Ambivalens érzéseim vannak. Egyúttal egyedül érzem magam, másrészt pedig jó érzés fellélegezni a korlátok alól. Ti hogy látjátok a helyzetet? Hogy tudnám ezeket a gondolatokat elűzni a fejemből?
2014. nov. 29. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:

pedig jól döntöttél, csak kisajátított volna.


"nem fotózkodhatsz fiúval, nem lehetsz fiúkkal, ne barátkozz fiúkkal, ne lássalak facebookon egy poszton belül fiúkkal stb" Egy marha jót röhögtem volna és mutattam volna, nézd ott az ajtó.

2014. nov. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
keress egy új hobbit, lógj sokat a barátaiddal, csatlakozz klubbokhoz...
2014. nov. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!