Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról ha egy "népszerűbb" lány járna egy visszahúzódó, szerény sráccal? Tényleg ennyire gáz ha valaki nem a külső alapján ítél? [pontosabban lent]

Figyelt kérdés
ezeket úgy értettem hogy én márkás cuccokban járok és népszerűbb vagyok (szóval sokan tudják h ki vagyok jó vagy rossz értelemben is) és nagyon alakulóban van valami egy sráccal aki kínais és turkálós ruhákban jár és visszahúzódó (az osztálytárain kívül szinte senki nem ismeri a sulijában) szóval teljesen ellentétek vagyunk és sok srác belém van zúgva. én nem a külső alapján ítélem meg de viszont minden barátom kiakadt h "miért egy ilyen lúzerrel járok". csak azt szeretném kérdezni h tényleg ennyire gáz a 21. században ha valaki nem a külső alapján ítél?

2014. nov. 29. 18:01
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyára lesznek olyanok, akik gáznak fognak tartani... de miért foglalkozol velük? A te életedet éld! Ha elutasítod a srácot és később megbánod, mert beleszeretsz nagyon, akkor nem az álszent barátnőid fogják rongyosra sírni a párnát esténként, hanem te. :)
2014. nov. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
23%

A népszerű lányok a férfias pasikat szeretik, a visszahúzódó srácokból pedig hiányzik a férfiasság. Egy nő nem érzi magát nőnek mellettük, tehát nem fog összejönni egy ilyennel.


Már látom magam előtt, amint a visszahúzódó srácok mérgesen lepontozzák ezt a választ. De ha magatokba néztek, ti is tudjátok, hogy igazam van, ezért nincs bombázó csajotok.

2014. nov. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
31%

Népszerű, csinos lányhoz mellé magabiztos, már megjelenésével is tekintélyt parancsoló srác illik, mert ilyen lányra sokan pályáznak, egy bénább srácnak meg nincs kellő tartása ahhoz, hogy megtartson egy ilyen csajt.


Pl. buliban odamegy majd hozzád egy jó fellépésű és fizikumú, csajos nyelven "szívdöglesztő pasi" és számodra szimpatikusan elkezd udvarolni, akkor egy béna srác ezt a helyzetet nem tudja jól kezelni, határozott srác ilyenkor előbb verbálisan, de ha kell fizikailag is helyt áll.


Mondjuk olyan srácok nálunk is voltak gimiben, akik nem keresték a népszerűséget, nem lógtak kocsmában éjszakai klubokban, mert pl. országos szinten jegyzett versenysportolók voltak, az ilyeneknek jellemzően jó csajuk volt, de tekintélyük anélkül is volt, hogy kivagyiskodtak volna.

2014. nov. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Pontosan erről van szó, amiről a 18:19-es válaszoló beszél. Nála a pont.
2014. nov. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Tehát legyünk bunkók járjunk bmwvel, keménykedjünk, meg pózerkedjünk? R-r-remek!
2014. nov. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:
69%
Szerintem nem gáz! A barátaid meg hülyék! Ha tudják hogy tetszik neked a srác akkor mért cikizik? Inkább örülhetnének hogy találtál valakit aki nem egy beképzelt páva gyerek! És nem te hanem ők fognak megöregedni egy olyan pasi mellett akit nem is szeretnek igazán! Ha van annyi akaraterőd hogy kizárd a többiek véleményét akkor boldog lehetsz azzal a fiúval. De ha nincs akkor folyamatosan ott lesz a gondolat a fejedben hogy miért pont vele jársz. És ha az utobbi az igaz akkor igaza van a korábbi válaszolónak, szakítás lesz a vége és a fiúnak fog fájni.
2014. nov. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
igazából tudom h milyen az ő helyében lenni... én is ilyen voltam kínais ruhákban jártam de anyukám új pasijának van pénze és ő vesz nekem ruhákat h bevágódjon anyámnál... és éppen azért szeretem mert ő megértő és nem a $єggєmєt és a mellemet dícséri hanem a szememet és az arcomat ami ma már nagyon ritka. a népszerű srácok csak Đ.gиı akarnak és aztán eldobnak nem véletlenül voltam eddig is szingli és a páwákról meg annyit h eszméletlen b.zı$αk:D nem egy parfissal akarok járni:DD én nem swagyolopáwa vagyok csak népszerűbb
2014. nov. 29. 18:30
 18/29 anonim ***** válasza:

"Tehát legyünk bunkók járjunk bmwvel, keménykedjünk, meg pózerkedjünk? R-r-remek!"


-->Nem erről van szó. A férfiasság nem jelenti azt, hogy bunkónak kell lenni. Viszont bunkó pasi közelebb áll ahhoz az ideállhoz. Első lépés, hogy a visszahúzódó srácok legyenek határozottak, az máris egy férfias jellemvonás. Mert sajnos ennek az ellenkezőjét látjuk. Amint fentebb is olvasható volt, egy visszahúzódó srác nem tudja kezelni a helyzetet, ha egy macsó ráhajt a bombázó csajára. Csak össze-vissza ügyetlenkedik, aztán elszomorodik és megsértődik, ami nagy baj. Arról nem is beszélve, hogy egy visszahúzúdó srác - mivel nincs tapasztalata és tudása - szinte isteníti a nőt, (hogy végre összjött egy ilyennel) így a tekintélyt sem tud kialakítani a csaj előtt, hogy az tisztelje őt

2014. nov. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
36%
Egyébként meg az is egészen biztos, ha egy igazán népszerű jó csaj összejön egy visszahúzódó sráccal, az a kapcsolat nem fog sokáig tartani, mert a csajszi nem fogja tőle megkapni azt, amit keres egy pasiban. Szóval garantálható, hogy szakítás lesz a vége.
2014. nov. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

"Ha van annyi akaraterőd hogy kizárd a többiek véleményét akkor boldog lehetsz azzal a fiúval."


Ha lenne annyi akaratereje, akkor most éppen a sráccal ülne valami moziban, vagy cukrászdában, nem pedig vadidegen arcnélküli emberek véleményére lenne kíváncsi a neten. A kérdező is csak egy tömegtermék, aki önállóan még a cipőjét sem tudná bekötni, mert ahhoz sincsen elég egyénisége, hogy eldöntse, egy vagy két csomót akar e rá kötni, mert ha kettőt köt rá az lehet, hogy nagyon "GÁÁÁÁZ", a szintén hasonló kaliberű drón barátnők szerint. Ezek kb. tömegben érnek fele, annyit, mint az a visszahúzódó, szerény srác, aki mer külömbözni.

2014. nov. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!