Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan lehet megállapítani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet megállapítani, hogy egy nő, csak érdekből ragaszkodik hozzád, de egyébként már nem fogad el férfiként?

Figyelt kérdés

Összeköltöztünk a barátnőmmel és sok a konfliktus. Én párszor már felajánlottam neki, hogy ha nem tudja elfogadni a kéréseimet, értékrendemet, keressen magának mást, de egyszerűen nem veszi a lapot. Sőt, volt, hogy üvöltve sírva rángatott, hogy ne menjek el, mit képzelek.


Szóval elég durva, de csak nem veszi észre magát.

Otthagyni azért nem akarom, mert nem véletlenül költöztem vele össze, de előjött egy csomó probléma.


2014. nov. 30. 19:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Érdek a nőd és nem érzés.
2014. nov. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ha egy nő jellemének nem része az önérzetesség, az már mindenképpen súlyos jellemhiba, viszont megbocsáthatóbb, ha magadban is érzel bőven hibákat.


Mégis min van a vita, sokat költ magára, nem dolgozik, nem tartja rendben az otthonotokat, ruháidat, nem vár meleg étellel, ezek akkor igazán számon kérhetőek, ha te keményen dolgozol, nem szórod a pénzt, nincsenek káros szokásaid (kocsmázás, dohányzás), stb.

2014. nov. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Nincsenek káros szokásaim, összeköltöztünk egy garzonlakásba, (szüleié) ami nekem így olcsóbb, neki is, és közösen újítjuk fel. Én a felújításba nem ölök több pénzt, mint amennyibe egyébként kerülne a megélhetésem, sőt, mondhatjuk, hogy inkább az ő pénze megy a felújításokba, az én pénzemből rezsit, élelmiszert fizetünk. Szóval anyagilag nem használ ki.


Viszont ez a garzon még nagyon nincs kész. Fürdeni, wc-re a szomszédba kell átjárni egyenlőre, és most a fűtés is tönkrement. Viszont ilyen áldatlan körülmények között sem tud egy állandó mosdótálat biztosítani (egy tálat tiszta vízzel) nem tart rendet, mondjuk arra hivatkozik, hogy így nehéz, mert nincs kész a lakás, nincs mosogató, ez meg, hogy még fürdeni, wc-zni is csak a szomszédnál lehet (akivel jóban vagyunk) tényleg elég durva.


Mindemellett nyár óta nem mozdultunk ki..


Nem könnyű, de amikor bajban voltam, mellettem volt, az utolsó percig is. Amikor nem volt munkám, mindent megpróbált, nem mondom, hogy mindent megpróbált, mert azt nem, de mellettem volt, és várta, hogy megoldjam a problémát.

2014. nov. 30. 20:18
 14/19 A kérdező kommentje:

Összesen körülbelül 90 ezer forintot költünk el havonta, mert most nem dolgozunk, mindketten a megtakarításainból, ez egy ideje így megy. Úgy döntöttünk, hogy amíg nincs kész a lakás, nem vállalunk be munkát.


Ebből a 90 ezerből 55 az enyém, 40 az övé, a rezsit néha kifizetik a szülei. A pénznek a fele élelmiszerre megy el, a másik fele a felújításokra. Szépen haladunk.


Csak ugye, ez egy komoly dolog és nyilván nem poénból újítgatom fel más kéróját, jó lenne együtt lakni utána pár évig. Csak nem tudom érdemes-e. Így meg még keserűbb ezt csinálni...

2014. nov. 30. 20:21
 15/19 A kérdező kommentje:
Ez a helyzet egyenlőre mindkettőnknek jó. Én például továbbképzésre járok mellette. Ő is tanul.
2014. nov. 30. 20:22
 16/19 A kérdező kommentje:
Mindenesetre sokat nyerünk a felújításokkal, mert van egy alap szintű építészeti tudásom és olcsón tudok beszerezni nagyon újszerű használt holmikat. (hűtőt, stb) a felújításokat pedig magam csinálom. (bútorokat, stb)
2014. nov. 30. 20:23
 17/19 A kérdező kommentje:
Ezzel nyilván ő is nyer, mert egyedül erre nem lenne képes, de ezt tudom is róla, mert elég nehéz fiatal kora volt... de most akkor csak azért van mellettem, hogy ezeket a körülményeket biztosítsam neki? Ha undorodna tőlem nem hiszem, hogy menne, szexuális téren, stb nincsenek problémák a kapcsolatban. Nekem inkább az a bajom, hogy nem az a paradicsomi tökéletesség, hanem néha olyan mintha az anyámat kellene győzködni valamiről. lehet minden nő ilyen ha nincsenek a segge alá tolva a dolgok.
2014. nov. 30. 20:26
 18/19 anonim ***** válasza:

Köszi, olvastam a privát üzeneted is.

Az hogy nincs munkátok, áldatlan körülmények közt éltek, anyagi problémáitok vannak, az nyilván eléggé kihat az együttélésetekre, közérzetetekre.


10 éve pár hónapig én is voltam munkanélküli, és saját magamban is érzékeltem akkoriban komoly jellemhibákat.


Szerintem, nem jól választottátok meg a prioritásokat, most a legfontosabb az lenne hogy mindketten pénzt keressetek, ha nem vagytok túl képzettek, akár bolti árú-feltöltői szintű munkát is be kellene vállalnotok.

A lakásfelújításnál fontosabb lenne, hogy az emberi lakhatáshoz szükséges feltételeket teremtsétek meg előbb (víz, fűtés), ezt 1-2 nap alatt meg kellene csináltatni, ha kell kölcsönből, és amíg ez eltart addig máshol kellene laknotok, pl. szülőknél, de pár napra még olcsó hostel is megfizethető (3 nap 2 személynek 15 ezer Ft körüliek a budapesti hostel.com-os ajánlatok).

2014. nov. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Ne aggódj, a lakással jól haladunk, ahhoz képest, hogy tavaly februárban még ajtaja sem volt, és patkányok mászkáltak benne, most már fűthető, viszonylag kényelmes zug, félkész konyhával, vízvetékekkel, sarokkáddal. Az a baj, hogy a csapok nagyon drágák (10 ezer körül van egy normális) így ezeket is a végére hagytuk, így hiába van meg több mint 30 ezer forintért a vízvezeték amit magam csináltam, még nem tudjuk használni, vízmelegítő sincs)

Ugyanez a helyzet a csatornakiállásokkal. Iszonyatos pénzért csináltattuk még tavasszal, de még egy csöpp víz sem folyt le rajtuk, mert nincsenek csapjaink, bojler. Lassan haladunk.


Bevállaltuk ezt az egészet, a munka sajnos nem megy, mert én, és ő is, szeretnék végigcsinálni a továbbképzést, bár nehezen megy így. De utána nagyon jó lesz, mert gyakorlatilag a lakást (ami egy családi házon belül van megoldva) úgy alakítottuk ki, hogy később önellátásra is át tudjunk kapcsolódni. (esővízhasználat, stb) szóval nagyon-nagyon kemény, de nem egy putrit építünk, a kölcsöntől pedig adósságspirálba keverednénk, a hostel pedig nagyon-nagyon drága.

2014. nov. 30. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!