Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti erről mit mondotok?

Figyelt kérdés
Már szeptember óta beszélgetek vele és mondta hogy tetszem neki még az elején. Nekem is megtetszett és elmondtam neki 1 hete. Suli után találkozgatunk és megbeszéltük hogy pénteken megint találkozni akar velem suli után mert egy nagyon fontos dolgoról akart velem beszélni, de én sajnos nem bírtam elmenni mert mennem kellett 8. órára és neki csak 5 órája volt. Aznap este berúgott és szerelmet vallott, és másnap mindent elmondott hogy komolyan gondol minden és szeretné ha a barátnője lennék és így belementem. Ma a suliba nagyszünetbe láttam hogy tanult és nekem pont tesim volt a következő óra és pont a tesi terem előtt ült az osztálytársaival és a lányokkal mi meg oda álltunk és amikor meglátott egyből megölelt de folytatta a tanulást. Ott álltam mellette és az osztálytársai ott szólogattak be neki h nem foglalkozik velem. Megbeszéltük hogy majd suli után találkozunk és ott volt a haverjaival és én oda mentem megint egyből megölelt és beszélgettünk. Amikor én mentem a buszhoz ő meg a vonathoz nem mentünk kézen fogva hanem csak egymás mellett mentünk és amikor elváltunk egymástól akkor megint megölelt. Írja nekem facebookon hogy nem tudnánk-e hanyagolni az ölelést mert neki ez az egész nagyon fura mert ilyen még soha se történt vele és mondta h nem én vagyok a hibás hanem ő. Ti erről mit gondoltok?
2014. dec. 1. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem talán szégyel téged a barátai és mások előtt.
2014. dec. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

2 dolog lehetséges .


1 zavarba van a srác még kicsit szégyenlős a haverjai előtt

2 Egyszerűen csak addig erdekelted amíg "meg nem szerez" én is voltam már mind 2 helyzetben ebből indulok ki , de ez a ne olelgessuk egymást tema elég sütős 20/F

2014. dec. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Végülis azt mondta hogy egy időre hanyagoljuk mert neki ez még fura. Megkérdeztem tőle hogy most akkor soha se fog megölelni? Azt mondta hogy majd később mert neki fura mert én vagyok az első de néha megölelhetjük egymást.
2014. dec. 1. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!