Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felszínes lennék azért, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszínes lennék azért, mert olyan párt választottam, aki tökéletesen vonz külsőre? Miért?

Figyelt kérdés
2014. dec. 1. 19:27
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

#5


De van.

2014. dec. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Persze mindenkinek vannak hibái kívül is, és belül is, viszont én az ő lelkét is ugyanolyan nagyra értékelem, mint a külsejét. :)
2014. dec. 1. 19:36
 13/34 anonim ***** válasza:
Lehet van, de ahhoz szerencsésnek kell ám lenni.
2014. dec. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim válasza:

7-es vagyok.

Akkor örülj neki, nem vagy felszínes!:D Fontos a külső vonzalom is,hogyne. Ha csak külső alapján választottál volna, akkor nem tartott volna soká, ezt írtam.

2014. dec. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

az vagy,de mégsem.


mert az ilyenek maguk sem többek mint külsőség,sőt az ember csak külsőség a legtöbb.És egyértelműen,egymásra talál a két külsőség,a két hús összeborul.


HA meg az érzelmesebb fajta,oda képzel egy egy valótlan számára értéknek tekinthető szánalmas tulajdonságot a másik lénybe.


szóval az vagy,de ez a szinteden normális.

2014. dec. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

Hm, szerintem sem vagyok felszínes.

Viszont amikor beszélgetek elkeseredett skacokkal neten vagy élőben, és mondják, hogy minden nő felszínes, és mondom, hogy nem, pl. én nem vagyok az, akkor rögtön leírnak hazugnak, ha megmondom, hogy a barátomat nagyon jóképűnek látom. :D

2014. dec. 1. 19:40
 17/34 anonim ***** válasza:
Ha a külső a fontosabb és az elsőrendű, akkor igen. Ez főleg azért gond, mert a külseje idővel mindenkinek változik, ha még fiatal vagy, ez nagyon távolinak tűnik, de ahogy tényleg elkezdünk öregedni, már egyikünk sem szépül.
2014. dec. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

# 15


Én nem csak külsőségből állok. Nagyon nem. És a barátom sem.

2014. dec. 1. 19:41
 19/34 anonim ***** válasza:
az hogy ti hogy látjátok az megint más :D ez ettől szép.
2014. dec. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Nem csak én látom így, hanem mindenki, aki akár kicsit is ismer. Te pedig nem tartozol ezek közé. :)
2014. dec. 1. 19:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!