Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeséget csináltam?

Figyelt kérdés

Van kapcsolatom, de nem a legjobb, már az utóbbi hetekben többször is majdnem szakítottam, mert alap dolgokban (kijárás) korlátoz és semmibe vesz. Anyagilag függök tőle, mert elvesztettem a munkám, amíg nem találok újat, nem tudok önállósodni. 3 barátom tud róla, hogy áll a helyzetem, mindenki azonnal segítséget akart ajánlani.

Az egyikükkel kicsit többet beszélgetek, de jól össze is vesztünk. Szerinte szemét vagyok, amiért a másik két srácnak elmondtam, hogy gondom van, mert így tuti fel akarnak szedni, azt kellett volna mondanom, minden a legnagyobb rendben, tavasszal esküszünk, majd szépen elfelejteni őket és élni tovább az életem, mert hogy ő az egyetlen, aki nem akar felszedni, minden más "barátomat" melegebb éghajlatra kéne küldenem.


Tényleg hülyeséget csináltam azzal, hogy nem csak őt, de két másik személyt is a bizalmamba avattam?


N


2014. dec. 2. 14:19
 1/6 A kérdező kommentje:

Kihagytam:

Amíg nincs munkám, nem is tervezek szakítani, mert nem akarom megint egy srácra utaltatni magam. Ha meg szakítanék is, nem akarok mindjárt beleugrani egy kapcsolatba, nem az én műfajom.

2014. dec. 2. 14:21
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs sok háttér információ, csak maga a teória hogy ez meg ez le akar fektetni, és mert a barátod szerint így van és kész. Ő honnan tudja? Számomra valami itt bűzlik.. én is így szoktam viselkedni, ha egy lányt próbálok valami hasonló helyzetben úgymond felszedni. A többi konkurenciát kiiktatom, és slusszpassz.
2014. dec. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azzal csinálsz hülyeséget, hogy ezzel az emeletes balfékkel vagy még minidg.

De persze tudjuk, ez kell a nőknek...

2014. dec. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Írtam, miért nem tudok lépni, nem?
2014. dec. 2. 14:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Szüleidhez nem tudsz menni?

Egyébként attól függ hogy mennyire mély a barátság a többi sráccal. Ha csak ismeretség akkor tényleg olyannak tűnhet hogy áá rossz a kapcsolatom ki akar a szeretőm lenni? Ha régi barátok akikkel sok mindent meg szoktatok beszélni akkor nem baj

2014. dec. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Több éves a nagy része. Korábban ismerem őket, mint a páromat, és nem hajtottak rám.

Nincsen családom :(

2014. dec. 2. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!