Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egy leendo fiumat nem birom felvallalni?

Figyelt kérdés
Nem a kinezete miatt hanem a viselkedese es a szemelyisege a problema

2014. dec. 3. 07:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ja, azt ki kell nyírni, aki nem áll össze minden jött-menttel?

Nem voltunk együtt, találkoztam vele kb 5x, semmi olyan nem történt köztünk.

A srác nyomult rám, kipakolta myvipre meg msnre a képeim (2008at írtun, hogy életem szerelme, én nem ígértem neki semmit. Erre a volt csaja (ilyen "szélte-hossza egy" típusú, műveletlen cigánycsaj), hogy ő vissza fogja szerezni a csávót, és ha én ebben akadályozom, súlyos következményei lesznek... Itt mondtam, VIGYE....

De tényleg, én dögöljek meg, hogy ebből nem kértem xD

2014. dec. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
*2008at írtunk),
2014. dec. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Utolsó, Jaguar Warrior csak annyit próbált az értésedre adni, hogy szövegértelmezési problémáid vannak.

Mindenben igazad van a saját esetedben, és helyesen cselekedtél: nem tetszett a személyisége és a környezete, nem találkoztál vele többet.


A kérdező viszont arra kíváncsi, hogyan lehetne megváltoztatni a leendő barátját, mert vélhetően egy tapló, de jól néz ki, és a kérdező azt hiszi, hogy ez a fontosabb, a személyisége majd megváltozik.

Na ez a felszínesség! Nem az, hogy kinézet alapján választunk párt, az nem felszínesség, mert mindenki így csinálja.

2014. dec. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem írta, hogy meg akarja változtatni. De esélyes, hogy nem is tudná. És szerintem a legjobb lenne nem erőltetni. Úgysem változik. Erre utaltam a válaszommal. Na meg ha most zavarják dolgok a kérdezőt, később még jobban fogják.

8, 11 voltam.

2014. dec. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hogy ha a fiúd, akkor gondolom neked bejön a személyisége, meg a kinézete is. Valamiért vonzó a számodra. Valamit látsz benne, ami benned is van, vagy esetleg nincs, de szimpatikusnak tartod. Ezek után érdekes, dolog, hogy nem tudod felvállalni. Ezek után felmerül a kérdés: Lehet, hogy igazából saját magadat se tudod őszintén felvállalni?
2014. dec. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Akkor miért vagy vele, ha olyan gáz a személyisége? :D"


Azért mert az olyan trendi ha van egy szexi szép cukimuki pasink.

2014. dec. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!