Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a megcsalás egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a megcsalás egy olyan kapcsolatban, ahol az egyik fél nagyon hosszú ideje nem akar szexelni?

Figyelt kérdés
2014. dec. 3. 11:44
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
0%
NATIKA, te vagy az?!?!?!?!?!?!?!?!?!
2014. dec. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
74%
Nem, az mindig aljasság és soha nem jogos. Ha valamiért nem működik a kapcsolat, az a tisztességes, hogy ki kell belőle lépni. Hacsak nem közösen megbeszélt nyitott kapcsolatról van szó.
2014. dec. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:

Jogosnak nem jogos, és úgy fair, ha szakítasz ele előbb.


De én is hasonló helyzetben vagyok, és egyre inkább úgy ézem, nem okozna lelkiismeretfurdalást. Szóval előbb-utóbb meg fogom tenni, és kész.

2014. dec. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:

Hogy miért vagyok benne?

Mert ezt levéve minden klappol,lelki társam,és szeretem.

Nem mellékesen van már pár év mögöttünk,és nem ilyen könnyű.

2014. dec. 3. 12:35
 15/38 A kérdező kommentje:

Igazatok van,hogy jogosnak nem lenne jogos,de fair lenne. Nagyon sokszor,sokféleképpen felhoztam a témát,jeleztem neki. Min lepődne meg?

Nagyon sajnálom ha nem érti meg,hogy 23 évesen nem bűn ha kívánom a szexet.

Az sem jogos,hogy tudja,rossz amit csinál,változtatnia kéne,mert így csak rossz irányba megyünk,és ő mégsem hajlandó....direkt vagy nem direkt,azt nem tudom...

2014. dec. 3. 12:36
 16/38 anonim ***** válasza:
61%
akkor szóljál neki előre, ha ilyen szépen összeraktad a képet.
2014. dec. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
45%

Nem, egyáltalán nem fair.

A lelki társad és szereted? Biztosan. Ezért megaláznád, becsapnád. Gratulálok!

2014. dec. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
A megcsalas sohasem jogos. Ha elmondod neki, hogy te massal fogsz lefekudni, mert vele nem lehet, es o erre rabolint, akkor rendben van. Ha ahhoz lenne gerinced, hogy megcsald, ehhez is legyen. Amugy meg igy a kapcsolatnak nincs ertelme. Hiaba hogy mas teren klappol.
2014. dec. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

Megalázom?

Nos mesélhetnék,hogy ezzel kapcsolatban már ő is megalázott,de ezt hagyjuk.

Igen úgy gondoltam,hogy közlöm vele,mással is akarok lenni. Nem a háta mögött gondoltam.

2014. dec. 3. 12:44
 20/38 anonim ***** válasza:
Keress valakit akii jobban kívánja a szexet. Lehet neki elég ennyi és nem akar többet. Én meg olyan nőt keresek aki többet szeretne. Én szeretném de olyan lányt nem találok.
2014. dec. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!