Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a megcsalás egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a megcsalás egy olyan kapcsolatban, ahol az egyik fél nagyon hosszú ideje nem akar szexelni?

Figyelt kérdés
2014. dec. 3. 11:44
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Egyébként azt is megalázás ennyi erővel,hogy nem tisztel meg annyira,hogy legalább változtatna.
2014. dec. 3. 12:44
 22/38 anonim ***** válasza:

"Nos mesélhetnék,hogy..."


akkor minden más klappol a szexen kívül vagy nem?

2014. dec. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Én heti 2-3 alkalommal megelégednék,de ha összeszámolom a perceket,amit egy év alatt együtt voltunk,akkor kijönne egy évnyi kemény két óra szeretkezés.
2014. dec. 3. 12:45
 24/38 A kérdező kommentje:
Igen más klappol,de volt,hogy nem épp szépen reagált erre a dologra....szóval nem egyéb kapcsolatbeli problémában alázott meg,hanem konkrétan a szexel kapcsolatban. Dühből kiszaladt a száján,ennyi....
2014. dec. 3. 12:46
 25/38 anonim ***** válasza:
61%

"Egyébként azt is megalázás ennyi erővel,hogy nem tisztel meg annyira,hogy legalább változtatna."


Akkor ez igazi "lelki társi kapcsolat" valóban. Kölcsönösen megalázni egymást, ahelyett, hogy kilépnétek belőle.


Ha megbeszélitek, hogy ha már vele nincs szex, akkor lehessen mással és ez mindkettőtöknek elfogadható, de ha nem, akkor az a tisztességes, ha külön mentek.


Akárhogy is csűröd, csavarod, próbálod mentegetni magad, a megcsalás nem jogos, nem tisztességes és nem is megoldás.

Így akarod leélni az életed vele?

Vagy csak addig maradsz vele, amíg nem jön egy másik lelki társ, akivel a szex is stimmel?

Egyik sem valami fényes jövőkép.

2014. dec. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

"Vagy csak addig maradsz vele, amíg nem jön egy másik lelki társ, akivel a szex is stimmel?"

ezzel megfogtad a lényeget.

2014. dec. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
A kérdést magát nem jól fogalmaztam meg,de mentegetni nem akarom magam. Persze,hogy ez így ahogy van,nem fényes,ezt én is tudom,és már mint írtam is,vannak dolgok,ami miatt nehéz elengedni a másikat. Viszont ha neki nem kell több szex,és beleegyezik abba,hogy mással éljem ezt meg,abban mi a rossz?
2014. dec. 3. 12:51
 28/38 anonim ***** válasza:
59%

Ha ő beleegyezik, hogy nyitott legyen a kapcsolatotok, az a ti dolgotok, ha nektek így megfelel, akkor jó.

Viszont azért azt is vedd számításba, hogy lehet, hogy neki veled nem működik a szex, de elképzelhető, hogy mással fog és ha ő megadja neked a szabadságot, neked is meg kell adnod neki, ha érted, mire gondolok.


Ha ezt így meg tudjátok beszélni és elfogadjátok, ha ez nektek belefér, akkor rendben van, legalább nem veritek át egymást.

2014. dec. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Nekem megfelelne,bár neki nem lenne igénye másra sem,mert megmondta,hogy sosem volt az a nagy szexelős....Eleinte köztünk működött a dolog,de gondolom az a kezdeti hév voltrészéről.
2014. dec. 3. 12:55
 30/38 anonim ***** válasza:
Persze, ha nem akar megdugni, ketesek mást. Ennyi!
2014. dec. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!