Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők/hölgyek! Véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/hölgyek! Véleményetek szerint ha egy pasit megcsaltok, akkor megérdemeltek egy pofont? Őszintén!

Figyelt kérdés
A minap a párommal beszélgettünk,mert az egyik ismerős nő megcsalta a párját és beszélgettünk erről a témáról.Én engem nem csaltak meg,de én lehet adnék neki egy pofont,ha kiderülne egy ilyen dolog.Erre ő felvolt háborodva,hogy akkor sem jogosít fel senkit arra.Én meg arra azt mondom hogy a legbékésebb embert is kihoz egy ilyen a sodrából.Soha nem ütöttem meg nőt.Viszont nem voltam ilyen helyzetben szerencsére,így nem tudom hogy reagálnék,ahogy a legtöbb ember sem szerintem.Azt mondta a feleségem hogy ezek után kicsit fél tőlem,pedig soha nem csalna meg.Én úgy gondolom ha valakinek nincs ilyen hajlama akkor nem kell tartson ettől hogy valaki ad neki egy pofont.
2014. dec. 4. 06:56
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
57%

Pofont akkor sem kéne adni. Attól nem lesz meg nem történt a mefsalás.

Csomagolni kell, és elválni.

2014. dec. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
61%
Nyilván ha hazamennék és a férjem egy nővel lenne pofán vágnám de ha csak rájönnék pl. hogy levelezik valakivel akkor nem. Az első esetben érthető ha az indulattól pofon vágod aki megcsalt a másodikban nem.
2014. dec. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
25%

1-es vagyok, helyesbítek, ha szó szerint rajta kapnám a párom, bizony és is megtépném, őt is meg a csajt is.

Egyébként nem.

2014. dec. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
De mi a különbség ha rajta kapsz vagy úgy derül ki hogy nem látod?Szerintem semmi kb.Így is úgy is megcsalt nem?
2014. dec. 4. 07:07
 5/28 anonim ***** válasza:
90%

Az a különbség, hogy ha rajta kapod, nagyobb sokk ér, az én agyam tuti elborulna egy pillanat alatt és hirtelen felindulásból megtépném.

Ha meg másképp derül ki, ott már nincs szó hirtelen felindulásról.

2014. dec. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
81%
Vélemènyem szerint nagy gond van egy olyan emberrel,aki testi fenyitèssel bünteti azt a szemèlyt,aki elkövet valami rosszat/hibàt,plàne ha férfiról van szó.Nyilvàn nem esne jól ha megcsalnànak,de emiatt nem kezdenél el pofozkodni,összepakolnàm a cuccaimat,és lelépnék.
2014. dec. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
80%

Párodnak van igaza a véleményem szeribt.. Senkit és semmi nem jogosít fel arra, hogy erőszakot alkalmazzon a masikon, ha ez csak egy pofon akkor sem.


Persze megint más, hogy ha rajtakapja az ember infragranti a párját, akkor sokat nem gondolkodik, általában ösztönből cselekszik... Nem feltetlenül helyesen.

Szerintem az az ember, aki kezet emel a másikra magát alázza, és süllyeszti le a masik szintjére, vagy az alá.

2014. dec. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
7. Vagyok.. Egybkent nem csalnék meg semmit... Kicsit sértőn tetted fel a kérdést ;)
2014. dec. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
*senkit
2014. dec. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
38%
A #2-es válaszoló is jól bizonyítja, hogy milyen világban élünk. Egy férfit kérdés nélkül fellehet pofozni, egy nőt viszont még akkor sem ha ő kezdte az egészet. Ez olyan, mint amikor azt próbálják magyarázni, hogy ha mindkét fél alkoholos befolyásoltság alatt áll akkor is mindenképpen a férfi a bűnös. Ez nem szól másról, csak a korlátlan hatalomról. A férfiak nem kellenek másra csak a nők anyagi, és szexuális igényeinek kielégítésére. Egy férfinek nincs szüksége a nő pénzére, nem követel semmiféle egzisztenciát, így nyilvánvaló, hogy akárki kezdeményezi a válást, mindig ő jár rosszul. Az erőszak meg valójában nagyon közel van a nőkhöz, csak akkor zavarja őket ha az rajtuk csattan. Persze általában nyíltan nem alkalmazzák, de azért nagy támogató például a halálbüntetésnek, a kasztrációnak, az atyai pofonnak ha éppen a gyerekeket fegyelmezni kell. Szóval igen nagy "humanisták". Ha nem lennének hajléktalanok, nem lennének nyertesek és vesztesek, akkor ki lenne méltó rá, hogy szexuális kapcsolatot létesítsen velük?
2014. dec. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!