Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők/hölgyek! Véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/hölgyek! Véleményetek szerint ha egy pasit megcsaltok, akkor megérdemeltek egy pofont? Őszintén!

Figyelt kérdés
A minap a párommal beszélgettünk,mert az egyik ismerős nő megcsalta a párját és beszélgettünk erről a témáról.Én engem nem csaltak meg,de én lehet adnék neki egy pofont,ha kiderülne egy ilyen dolog.Erre ő felvolt háborodva,hogy akkor sem jogosít fel senkit arra.Én meg arra azt mondom hogy a legbékésebb embert is kihoz egy ilyen a sodrából.Soha nem ütöttem meg nőt.Viszont nem voltam ilyen helyzetben szerencsére,így nem tudom hogy reagálnék,ahogy a legtöbb ember sem szerintem.Azt mondta a feleségem hogy ezek után kicsit fél tőlem,pedig soha nem csalna meg.Én úgy gondolom ha valakinek nincs ilyen hajlama akkor nem kell tartson ettől hogy valaki ad neki egy pofont.
2014. dec. 4. 06:56
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
24%
#10 Megmondtad a tutit. Le is leszel pontozva rendesen, de ezt már te is tudod. :-)
2014. dec. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
4%
Ha megcsal, ha nem, időnként kwll adnu a nőnek wgy pofont, hogy tiszteljen. Hogy tudja azt ha megcsal nem marad egy ép csontja sem az tuti. D
2014. dec. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
25%
Off: Bàr nő vagyok, egyetértek az utolsóval. Sajnos sok a feminista hulladék aki szerint egy férfit meg lehet pofozni de egy nőt nem. Ezt figyu... http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..
2014. dec. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
11%
Mármint a 10-sel nem az utolsóval
2014. dec. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Én sose tudnék megütni egy nőt sem,túlságosan tisztelem őket,az más ha felhúzna valamivel tuti leorditanam a fejét,Bár evvel csak magamnak ártanék mert Ha felmegy pumpa Előjöhet a pánikrohamom!
2014. dec. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:
100%

Nő vagyok, de nem ütné meg a párom, ha rajta kapnám kivágnám a rib.an.cával együtt, utána meg dobálnám a cuccait is utána.

Párom sem ütne meg sohasem nőt, kivágna ugyanígy azt kész, de ütni nem ütne meg.

2014. dec. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
73%
Eleg off, de ideillik. Van egy youtube video, ahol buszon mennek emberek. Fekezeskor a ferfi Nekiesik a nonek, erre az pofonvagja. Ok, a ficko eloremegy, a tobbiek meg neznek. Kovetkezo fekezesnel a csaj esik a fickora, erre az kever le neki, majd kisvartatva leszall. A csaj csak fogja az arcat, nem akarja elhinni a dolgot. Tanulsagos.
2014. dec. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
73%
Én sose csaltam meg senkit, mégis kaptam már pofont. Éppen ezért én is megdöbbennék, félnék, ha a férjem pofozkodásról beszélne, teljesen mindegy, hogy milyen kontextusban.
2014. dec. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%
Hölgyeim szivessen bevallalok bárkitöl egy pofont,hogy lássátok milyen adni,akit érdekel irjon ram
2014. dec. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem jogosít fel pofonra a megcsalás se férfit, se nőt. Olyan nincs, hogy valaki csak a megcsalásra reagálna pofonnal. Aki verekedős típus, az sokszor veréssel oldja meg a problémáit, mindegy, hogy az mi.

Szóval nem! Egyébként sem verekszünk, se a férjem, se én. Biztos mérges lennék, kiakadnék, nem szép dolgokat mondanék neki, magam alatt lennék, de nem verekednék.

2014. dec. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!