Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők/hölgyek! Véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/hölgyek! Véleményetek szerint ha egy pasit megcsaltok, akkor megérdemeltek egy pofont? Őszintén!

Figyelt kérdés
A minap a párommal beszélgettünk,mert az egyik ismerős nő megcsalta a párját és beszélgettünk erről a témáról.Én engem nem csaltak meg,de én lehet adnék neki egy pofont,ha kiderülne egy ilyen dolog.Erre ő felvolt háborodva,hogy akkor sem jogosít fel senkit arra.Én meg arra azt mondom hogy a legbékésebb embert is kihoz egy ilyen a sodrából.Soha nem ütöttem meg nőt.Viszont nem voltam ilyen helyzetben szerencsére,így nem tudom hogy reagálnék,ahogy a legtöbb ember sem szerintem.Azt mondta a feleségem hogy ezek után kicsit fél tőlem,pedig soha nem csalna meg.Én úgy gondolom ha valakinek nincs ilyen hajlama akkor nem kell tartson ettől hogy valaki ad neki egy pofont.
2014. dec. 4. 06:56
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Nem tudom elképzelni azt sem hogy megcsalom a párom,de azt sem hogy megütne.
2014. dec. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
2%
Ha megcsaltad, ha nem, a pofont biztosan kiérdemelted. D
2014. dec. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
79%

NEM! Teljes mértékben elítélem a hűtlenséget...de ez NEM jogosít fel senkit sem arra, hogy fizikálisan bántson bárkit is.

Igen, normális esetben kiborítja az embert,ha megcsalják...de az, hogy utána pofánverem az asszonyt, semmit nem old meg..sőt, téged is leminősít, mert nem leszel Férfi többé.

Ilyenkor el kell zavarni, el kell válni, ki kell dobni...és külön folytatni az életet. Ennyi.

2014. dec. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
54%

Na már megint egy jó kis kérdés, ahol lehet általánosítani meg szidni a nőket...

Az erőszak soha nem elfogadható, se nőtől, se férfitól, se gyerektől, se öregtől, senkitől. Olyan sincs, hogy "csak egy pofon", aki egyszer megüt, az megüt máskor is. Amúgy ha a nekem ilyet kijelentene a férjem, erősen elgondolkodnék a váláson. Nem azért mert megcsaltam, vagy meg akarom csalni, hanem mert számomra elfogadhatatlan az erőszak és nem biztos hogy akarok egy olyan emberrel élni, aki szerint viszont rendben van.

2014. dec. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Költőnő? ***** válasza:

nyilván elítélendő dolog a hűtlenség akármelyik féltől, de a pofozkodás, az sztem méltóságon aluli bkitől.

megtörtént, oké (azaz nyilván nem oké), de egy pofon nem old meg semmit.

2014. dec. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
72%

Én elítélem az erőszakot egy kapcsolatban (is). Másrészről sosem csalnám meg a párom.


Lehet valakinél hirtelen felindulásból elcsattan, de akkor is meg kellene uralkodnia magán. Üssön a falba.

2014. dec. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
33%
Nőként mondom, nem értem azt aki megcsalja a párját, majd még neki áll följebb mikor kap egy taslit. Mélyen elítélem az erőszakot, akár férfi akár nő ellen, és most se agyonverésről beszélek, de azért ennyi jár egy olyan nőnek aki ilyen gerinctelen. Nem oldja meg a problémát, de belefér szerintem.
2014. dec. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Aki megcsalja a párját, férjét, feleségét, barátnőjét, annak ez a minimum szerintem. Simán.


Ennek ellenére, mikor exemmel szakítottam a megcsalása miatt, azért nem kapott pofont, de azért már igen, hogy előtte ő ütött meg, amiért szakítani merészeltem vele egy 1 éjszakás kaland miatt. 28/N

2014. dec. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!